Vand/Schimb diverse jocuri

schimburi, imprumuturi, cereri, etc.
Reguli forum
Pentru detalii asupra sistemului Ultimate Trades propus de Chuckila, vizitati topicul http://forumboardgames.ro/viewtopic.php?f=12&t=195

Vand/Schimb diverse jocuri

Mesajde VladOlaru » 12 Ian 2018, 14:53

Salutare. Am adunat mai multe jocuri care raman parasite pe rafturi, pe majoritatea le-am primit in urma altor schimburi iar dupa cateva partide, am ajuns fie la concluzia ca nu imi plac, fie ca nu le joc suficient incat sa le pastrez . As vrea sa le schimb, cu alte jocuri care vor fi mai bine primite, sunt dispus sa dau si diferenta de bani daca este cazul :). Din pacate nu am un wishlist concret, but try me si poate gasim ceva comun :D

Colectia mea: https://boardgamegeek.com/collection/user/VladOlaru?own=1&subtype=boardgame&ff=1

51st state - editie in franceza - sleeve-uit, independent de limba - ̶5̶0̶/ 40lei
Imagine

Captain Sonar - cumparat nou, jucat de cateva ori - ̶1̶3̶0̶ /120 lei
Imagine

Neuroshima Hex - cutie veche, editia 2 - ̶5̶0̶/ 40 lei
Imagine

R̶u̶n̶e̶w̶a̶r̶s̶ ̶-̶ ̶R̶e̶v̶i̶s̶e̶d̶ ̶E̶d̶i̶t̶i̶o̶n̶
E̶l̶d̶e̶r̶ ̶S̶i̶g̶n̶

Later edit: cum mulți m-au întrebat de preturi, am pus preturile ce mi-e mi se par corecte aici. Also, dacă tot dau din jocuri, sa dau pana la capăt, am adăugat și câteva titluri de PS pe care le-am terminat și vreau sa le dau mai departe. Prioritate au schimburile și din lejeritate, prefer București-ul!
Ultima oară modificat de VladOlaru pe 16 Ian 2018, 22:57, modificat de 6 ori în total.
VladOlaru
Baby Meeple
Baby Meeple

Total VP-uri primite: 0

Re: Schimb diverse jocuri

Mesajde Ragner8 » 12 Ian 2018, 17:05

Salut.pret pt runewars si elder?m-ar interesa
Ragner8
Baby Meeple
Baby Meeple

Re: Vand/Schimb diverse jocuri

Mesajde Imago » 13 Ian 2018, 18:20

Am primit Runewars in stare perfecta.
Imago
King Meeple
King Meeple

Total VP-uri primite: 101

Mesajde VladOlaru » 15 Ian 2018, 22:46

Sa te bucuri de el! Din ce am inteles, deja il joci mai des decat l-am jucat eu :)

Later edit: Am scazut niste preturi si am scos jocurile de ps4 - le-am dat in afara forumului
VladOlaru
Baby Meeple
Baby Meeple

Mesajde VladOlaru » 16 Ian 2018, 22:57

A zburat si elder sign
VladOlaru
Baby Meeple
Baby Meeple

Înapoi la Altele / Ultimate Trades