[Closed] Ultimate Trade - BattleStar Galactica

schimburi, imprumuturi, cereri, etc.
Forum rules
Pentru detalii asupra sistemului Ultimate Trades propus de Chuckila, vizitati topicul [forum]viewtopic.php?f=12&t=195[/forum]
Post Reply
User avatar
Chuckila
King Meeple
King Meeple
Posts: 5084
Joined: 31 Jan 2010, 02:30
Location: Cluj Napoca

[Closed] Ultimate Trade - BattleStar Galactica

Post: # 1202Post Chuckila
25 Feb 2010, 17:11

Salutare natiune de boardgameaci!

Pentru cei care ati citit topicul referitor la Ultimate Trades, aici voi da drumul primei tentative de "schimb masiv". Pentru cei care inca nu sunteti familiar cu acest "fenomen", va rog sa incercati aici: http://forumboardgames.ro/viewtopic.php?f=12&t=195

Asadar, primul joc oferit spre schimb este BattleStar Galactica. Jocul este in ambalajul original, l-am primit cadou si nu l-am desfacut. Din pacate, cunoscandu-mi grupul de prieteni cu care joc in mod obisnuit, acest joc nu ar merge prea bine si stiu ca sunt destui care il apreciaza.

Ca si un mic hint initial, cateva din jocurile care ar inchide in mod automat acest Ultimate Trade: SmallWorld, Formula D, CrashTackle sau El Grande Decennial Edition (engleza), cu conditia ca jocurile sa fie in stare foarte buna/noi. Bineinteles, nu doar aceste jocuri vor inchide Trade-ul, insa imi rezerv dreptul de a "cantari" celelalte oferte inainte de a le accepta.

Atentie: Pentru acest UT livrarea se va face prin curierat rapid cu plata la destinatie.

Asadar, sa vedem ce aveti de oferit in schimb la:
from http://www.boardgamegeek.com/image/354500
Last edited by Chuckila on 01 Sep 2010, 19:11, edited 3 times in total.

adixor

Re: Ultimate Trade - BattleStar Galactica

Post: # 1205Post adixor
25 Feb 2010, 17:26

[forum]viewtopic.php?f=19&t=154#p612[/forum]

.. ca sa afli cum se pune o imagine BGG pe forum. Pe scurt, ii afli ID-ul din pagina BGG, selectezi si apesi pe "BGGIMAGE=" din toolbar.
in cazul tau [XXXBGGIMAGE=]428828[/BGGIMAGE] (fara XXX)

User avatar
Chuckila
King Meeple
King Meeple
Posts: 5084
Joined: 31 Jan 2010, 02:30
Location: Cluj Napoca

Re: [Closed] Ultimate Trade - BattleStar Galactica

Post: # 7178Post Chuckila
01 Sep 2010, 19:13

BattleStar Galactica, la fel ca si El Capitan, a fost vandut - aceleiasi persoane chiar :). Sa le stapaneasca sanatos si sa le joace de nenumarate ori - UT closed.

Post Reply

Return to “Altele / Ultimate Trades”