Promotia Namete

Post Reply
User avatar
Mono
King Meeple
King Meeple
Posts: 770
Joined: 04 Dec 2011, 08:26
Custom Rank: Cylon Leader
Location: Bucuresti
Contact:

Promotia Namete

Post: # 76375Post Mono
13 Jan 2017, 20:56

Promotia Namete AKA "Pionul.ro exclusiv pentru forumisti se intoarce!"

Ne-am gandit ca pe zapada asta poti sta cu nasul lipit de geam, dar si mai bine sa deschizi un joc din dulap. Si care sunt jocurile cele mai interesante? Cele pe care abia ni le-am luat 8-)
Asa ca o reducere ar veni la marele fix!

Ai 10% reducere la oferta de boardgames disponibila pe Pionul.ro (care nu se afla deja la promotie)!
Pentru jocurile aflate la promotie se aplica procentul cel mai mare (discountul ajunge la 10% daca este mai mic pe site).

Ce ai de facut?
- Lanseaza comanda ta pe Pionul.ro pana duminica, 15 ianuarie, ora 24:00
- Trimite un PM cu jocurile comandate la Mono

Reducerea se aplica in factura la preturile afisate ale boardgames si nu la eventualele costuri de livrare.
Comenzile vor fi onorate luni, 16 ianuarie, prin predarea personala sau prin curier, dupa caz.
Exista posibilitatea ca jocurile sa fie livrate pe schiuri, bob sau sanie (cu sau fara reni) in functie de locatie si conditiile meteo :lol: :lol: :lol:

User avatar
26octombrie
King Meeple
King Meeple
Posts: 4162
Joined: 30 Aug 2012, 15:24
Custom Rank: Awesome Silly Bard

Re: Promotia Namete

Post: # 76376Post 26octombrie
13 Jan 2017, 21:53

pe siteul vostru, inainte, cand ajungeai in josul paginii iti aparea un buton "arata mai multe" sau ceva in genul asta. acum se afiseaza doar o singura pagina la fiecare categorie, nu mai exista optiunea de a incarca mai multe jocuri. cel putin asa e la mine, pe chrome

User avatar
dmx85
King Meeple
King Meeple
Posts: 991
Joined: 25 Jan 2012, 03:09
Contact:

Re: Promotia Namete

Post: # 76377Post dmx85
13 Jan 2017, 21:58

Exista in dreapta sus optiunea de a arata 100 de produse/pagina.

Ceva de genul "show more" nu am avut niciodata

Post Reply

Return to “Promotii, stiri si noutati parteneri”