My own Agricola

materiale fan-made: extensii, variante, imagini, tutoriale, player-aid-uri
chrislove

Re: My own Agricola

Post: # 6864Post chrislove
15 Aug 2010, 22:32

Eu va invidiez pt simplul fapt ca jucati Agricola. Noi nu am reusit in ultima vreme.

Sigurros

Re: My own Agricola

Post: # 6865Post Sigurros
15 Aug 2010, 22:44

pai seara, dupa ce ne intoarcem de la serviciu amandoi, mai jucam (imperfect). zic jucam, pentru ca acum alex lucreaza la un proiect mai naspa si ajunge acasa la ora 23 :( (deci nu mai jucam decat in weekend)

Ioana

Re: My own Agricola

Post: # 7323Post Ioana
07 Sep 2010, 22:52

Arata fantastic vacutele! Succes la refacut porcusorii :)

iulianv

Re: My own Agricola

Post: # 10445Post iulianv
23 Jan 2011, 04:35

sunt fooooarte tari animalutele tale. vreau si eu. as vrea sa fac, dar cu rabdarea de care spuneai, sigurros, nu ma mai inteleg asa bine in ultimul timp, poate prin cine stie ce vacanta sau weekend prelungit. dar am trecut in to do list.
acea pasta polimerica unde se gaseste si cat costa, in zona lipscani - hanul cu tei cumva?
si poti sa spui daca ai mai folosit altceva special in realizarea lor, si cat timp le-ai lasat la cuptor.

agricola, n-am jucat pana acum, dar era un joc care parea pe gustul meu si vroiam sa-l joc. funny este ca primele lucruri pe care le-am citit despre el au fost aici, pe forum, si toate aveau poze din joc cu animalute (review-ul lui adixor si acest topic al tau cu extraordinare extraordinarele) care m-au atras si nici nu ma gandeam ca jocul nu vine cu animalute in standard. acum nu stiu cum o sa mai pot juca agricola cu acele patratele abstracte, triste si lipsite de viata. cu siguranta o sa ma gandesc numai la oitele si vacutele tale simpatice.

felicitari!

Sigurros

Re: My own Agricola

Post: # 11124Post Sigurros
03 Feb 2011, 10:41

thanks a lot :)
pasta polimerica - Fimo, pe numele ei - o poti gasi chiar acolo unde ai zis, pe Strada cu Tei. sunt multe magazine care vand asa ceva.
nici mie nu-mi plac cuburile acelea, tocmai de-aia mi-am facut animalute imediat ce am cumparat jocul :D e mult mai funny asa ;)

Post Reply

Return to “Cercul fanilor creativi”