Episodul 16 VIDEO - Jucam Potion Explosion

Reguli forum
Va rugam sa postati in aceasta sectiune doar articole tip review sau articole cu impresiile voastre despre un anumit joc (articole ce pot fi apoi bineinteles discutate in cadrul topicurilor respective).

Pentru discutiile generale necentrate pe ideea de "review" va invitam in forumul Discutii generale.

Episodul 16 VIDEO - Jucam Potion Explosion

Mesajde rabesandratana » 12 Mai 2018, 12:52

Azi jucam Potion Explosion. Regulamentul pana la minutul 6:00, dupa care incepe partida.

rabesandratana
Wizard Meeple
Wizard Meeple

Total VP-uri primite: 116

Re: Episodul 16 VIDEO - Jucam Potion Explosion

Mesajde VZQ » 12 Mai 2018, 16:09

Buna treaba! Pana acum am tot trecut peste jocul asta, dar prezentarea mi-a starnit curiozitatea ;) Interesant :)
VZQ
Chief Meeple
Chief Meeple

Total VP-uri primite: 87

Mesajde rabesandratana » 14 Mai 2018, 19:06

VZQ scrie:Buna treaba! Pana acum am tot trecut peste jocul asta, dar prezentarea mi-a starnit curiozitatea ;) Interesant :)

Mersi! Eu de curand am aflat de acest joc si m-a suprins in mod foarte placut originalitatea sa.
rabesandratana
Wizard Meeple
Wizard Meeple

Mesajde Corwin » 21 Mai 2018, 12:04

Oh, aveam de mult jocul asta pe lista ca auzisem ca e foarte distractiv, dar n-am apucat sa vad un review pana acum. Pare foarte fain pentru jucatori mai casual si fani de Candy Crush. :) De unde l-ai cumparat?
Corwin
Terraformer
King Meeple

Total VP-uri primite: 92

Mesajde rabesandratana » 21 Mai 2018, 12:12

Corwin scrie:Oh, aveam de mult jocul asta pe lista ca auzisem ca e foarte distractiv, dar n-am apucat sa vad un review pana acum. Pare foarte fain pentru jucatori mai casual si fani de Candy Crush. :) De unde l-ai cumparat?

Da, e casual dar e extrem de satisfacator sa vezi cum iti ies combinatiile alea cand se lovesc bilele de aceeasi culoare. Stiu sigur ca Alex mai avea unul pe stoc la Regat dar cred ca l-a "sterpelit" colegul VZQ saptamana trecuta. Si Lex-ul il avea acum vreo 3 saptamani. Din pacate cred ca a devenit indisponibil in Romania. Asa se intampla cand un joc e bun.
rabesandratana
Wizard Meeple
Wizard Meeple

Mesajde VZQ » 21 Mai 2018, 12:14

Da, copia de la Regat a ajuns la mine :) La cum arata cutia, se pare ca a stat ceva vreme pe raft :) Si da, este foarte misto & relaxant :) Mersi pentru sugestie :)
VZQ
Chief Meeple
Chief Meeple

Total VP-uri primite: 87

Înapoi la Review-uri si impresii