Primul meu VIDEO gameplay

Forum rules
Va rugam sa postati in aceasta sectiune doar articole tip review sau articole cu impresiile voastre despre un anumit joc (articole ce pot fi apoi bineinteles discutate in cadrul topicurilor respective).

Pentru discutiile generale necentrate pe ideea de "review" va invitam in forumul Discutii generale.
User avatar
Corwin
King Meeple
King Meeple
Posts: 2115
Joined: 23 Nov 2012, 15:04
Custom Rank: Terraformer
Location: Cluj-Napoca

Re: Primul meu VIDEO gameplay

Post: # 86154Post Corwin
02 Feb 2018, 16:44

rabesandratana wrote:Ce m-am gandit sa mai fac, este unboxing. Am inca jocuri in tipla si deja am filmat 2 si dupa editare o sa le postez. Poate e lumea interesata si de chestia asta. O sa le le urc cat de curand si pe acelea.

Hmm. Am postat unboxings dar simplu, sub forma de cateva imagini pe Facebook. Stiu ca cei de la Dice Tower fac unboxing videos, dar nu cred ca am vazut niciunul. Sunt curios sa vad ce iese.
BGG: Colectie | Jucate | Vreau sa incerc | Wishlist
Joc online pe Yucata și Board Game Arena.

User avatar
VZQ
King Meeple
King Meeple
Posts: 467
Joined: 07 Oct 2017, 22:20

Re: Primul meu VIDEO gameplay

Post: # 86161Post VZQ
02 Feb 2018, 21:55

rabesandratana wrote: Ce m-am gandit sa mai fac, este unboxing. Am inca jocuri in tipla si deja am filmat 2 si dupa editare o sa le postez. Poate e lumea interesata si de chestia asta. O sa le le urc cat de curand si pe acelea.
Sunt FAN unboxing - pe de o parte vreau sa stiu exact ce este in cutie, cum este ambalat jocul, cat dureaza sa montezi totul, etc, iar pe de alta parte... mai rezolva din mania compulsiva de a taia tipla si punch-ui cartoane toata ziua :) Daca m-ar plati sa scot toata ziua componente de jocuri din cutie, as fi extrem de fericit :)

DeeDee
King Meeple
King Meeple
Posts: 484
Joined: 07 Dec 2014, 20:51
Location: Cluj-Napoca

Re: Primul meu VIDEO gameplay

Post: # 86179Post DeeDee
03 Feb 2018, 13:15

Ah, oare cum e sa te uiti la altii spargand balonasele area de bubble wrapping? Ma duc sa caut pe youtube chiar acum!!!

Later edit: oddly satisfying. Deci probabil ca o sa-mi placa sa ma uit si la unboxing videos, sa experimentez placerea deschiderii si tile-punching-ului prin proxy.

User avatar
26octombrie
King Meeple
King Meeple
Posts: 4163
Joined: 30 Aug 2012, 15:24
Custom Rank: Awesome Silly Bard

Re: Primul meu VIDEO gameplay

Post: # 86180Post 26octombrie
03 Feb 2018, 14:26

DeeDee wrote:Ah, oare cum e sa te uiti la altii spargand balonasele area de bubble wrapping? Ma duc sa caut pe youtube chiar acum!!!

Later edit: oddly satisfying. Deci probabil ca o sa-mi placa sa ma uit si la unboxing videos, sa experimentez placerea deschiderii si tile-punching-ului prin proxy.
You can do much better than that! uite ce ne-am luat noi: "Mugen Puchi Puchi". Ne-am batut pe el o luna, fiecare voia sa-l ia la scoala, serviciu etc. E terapeutic. Si cam la o suta de puchipuchiuri scoate si un sunet aleator, aplauze, partzuri, tipete, urale, niciodata nu stii ce... :?

Post Reply

Return to “Review-uri si impresii”