Primul meu VIDEO gameplay

Reguli forum
Va rugam sa postati in aceasta sectiune doar articole tip review sau articole cu impresiile voastre despre un anumit joc (articole ce pot fi apoi bineinteles discutate in cadrul topicurilor respective).

Pentru discutiile generale necentrate pe ideea de "review" va invitam in forumul Discutii generale.

Re: Primul meu VIDEO gameplay

Mesajde Corwin » 02 Feb 2018, 17:44

rabesandratana scrie:Ce m-am gandit sa mai fac, este unboxing. Am inca jocuri in tipla si deja am filmat 2 si dupa editare o sa le postez. Poate e lumea interesata si de chestia asta. O sa le le urc cat de curand si pe acelea.

Hmm. Am postat unboxings dar simplu, sub forma de cateva imagini pe Facebook. Stiu ca cei de la Dice Tower fac unboxing videos, dar nu cred ca am vazut niciunul. Sunt curios sa vad ce iese.
Corwin
Terraformer
King Meeple

Total VP-uri primite: 88

Mesajde VZQ » 02 Feb 2018, 22:55

rabesandratana scrie:Ce m-am gandit sa mai fac, este unboxing. Am inca jocuri in tipla si deja am filmat 2 si dupa editare o sa le postez. Poate e lumea interesata si de chestia asta. O sa le le urc cat de curand si pe acelea.

Sunt FAN unboxing - pe de o parte vreau sa stiu exact ce este in cutie, cum este ambalat jocul, cat dureaza sa montezi totul, etc, iar pe de alta parte... mai rezolva din mania compulsiva de a taia tipla si punch-ui cartoane toata ziua :) Daca m-ar plati sa scot toata ziua componente de jocuri din cutie, as fi extrem de fericit :)
VZQ
Chief Meeple
Chief Meeple

Total VP-uri primite: 85

Mesajde DeeDee » 03 Feb 2018, 14:15

Ah, oare cum e sa te uiti la altii spargand balonasele area de bubble wrapping? Ma duc sa caut pe youtube chiar acum!!!

Later edit: oddly satisfying. Deci probabil ca o sa-mi placa sa ma uit si la unboxing videos, sa experimentez placerea deschiderii si tile-punching-ului prin proxy.
DeeDee
Wizard Meeple
Wizard Meeple

Total VP-uri primite: 46

Mesajde 26octombrie » 03 Feb 2018, 15:26

DeeDee scrie:Ah, oare cum e sa te uiti la altii spargand balonasele area de bubble wrapping? Ma duc sa caut pe youtube chiar acum!!!

Later edit: oddly satisfying. Deci probabil ca o sa-mi placa sa ma uit si la unboxing videos, sa experimentez placerea deschiderii si tile-punching-ului prin proxy.

You can do much better than that! uite ce ne-am luat noi: "Mugen Puchi Puchi". Ne-am batut pe el o luna, fiecare voia sa-l ia la scoala, serviciu etc. E terapeutic. Si cam la o suta de puchipuchiuri scoate si un sunet aleator, aplauze, partzuri, tipete, urale, niciodata nu stii ce... :?
26octombrie
winner
King Meeple

Total VP-uri primite: 322

Anterior

Înapoi la Review-uri si impresii