Despre achiziționare boardgames, magazine preferate și altel

tipuri de jocuri, recomandari, aranjarea soldateilor in cutii, filme in care apar boardgames sau ORICE altceva va trece prin cap si e legat de boardgaming
User avatar
danielM
King Meeple
King Meeple
Posts: 1667
Joined: 13 Jun 2012, 15:23
Custom Rank: general de sufragerie

Re: Despre achiziționare boardgames, magazine preferate și a

Post: # 76595Post danielM
20 Jan 2017, 17:14

adelindumitru wrote:
danielM wrote:Fara a face reclama, insa pentru a mai spune si lucruri de bine, ma declar foarte multumit de experienta avuta cu Redgoblin, magazinul online. Preturile mi se par mult mai prietenoase decat aveam impresia, am gasit produse pe care nu le gasisem in alta parte (cum ar fi sleeve-uri Mayday 59x92, zaruri cu diferite fete) si am vazut preturi bune la jocuri; in plus, am pus ochii pe un wargame si extensiile de Combat Commander care iarasi nu se gasesc in alta parte. O singura observatie cu privire la site: atat pe web, cat si de pe telefon, Google imi spunea ca site-ul nu este sigur, nu este protejat etc.

Hm mie site-ul îmi apare ca fiind protejat. încearcă să instalezi https everywhere, e un add-on pentru chrome/firefox care face majoritatea conexiunilor securizate.
Acum functioneaza; probabil a fost ceva de moment. Si de pe telefon mi-a dat acelasi ”mesaj” in acea zi, dar acum pare ca s-a rezolvat.

Post Reply

Return to “Discutii generale”