Achizitii din SUA

tipuri de jocuri, recomandari, aranjarea soldateilor in cutii, filme in care apar boardgames sau ORICE altceva va trece prin cap si e legat de boardgaming

Achizitii din SUA

Mesajde danutzek » 22 Dec 2017, 02:32

Buna seara.

As fi interesat sa aflu daca ati cumparat jocuri din SUA. Daca da,cat v-a ajuns transportul ?
danutzek
Chief Meeple
Chief Meeple

Total VP-uri primite: 19

Re: Achizitii din SUA

Mesajde Blackbane » 31 Dec 2017, 21:49

Nu cred ca renteaza. Am avut o tentativa, dar tot ieseam in pierdere, si vorbim de un pachet de cca 6-7 jocuri.
Blackbane
Wizard Meeple
Wizard Meeple

Total VP-uri primite: 65

Mesajde Chuckila » 01 Ian 2018, 21:45

danutzek scrie:Buna seara.

As fi interesat sa aflu daca ati cumparat jocuri din SUA. Daca da,cat v-a ajuns transportul ?

Decat sa iau jocuri din US, prefer sa vorbesc cu magazinele din .Ro. Au preturi competitive si scap de toate durerile de cap (vama, posibil TVA, colete pierdute/retrimise, etc).
Chuckila
Administrator
Administrator

Total VP-uri primite: 563

Mesajde danutzek » 02 Ian 2018, 23:29

M-ar fi interesat un joc numit Hoplomachus The Lost Cities. Acesta cat si celelalte din serie nu stiu daca pot fi aduse de magazinele din Romania.
danutzek
Chief Meeple
Chief Meeple

Total VP-uri primite: 19

Mesajde rault » 03 Ian 2018, 10:23

danutzek scrie:M-ar fi interesat un joc numit Hoplomachus The Lost Cities. Acesta cat si celelalte din serie nu stiu daca pot fi aduse de magazinele din Romania.

Se poate comanda direct de la ei de pe site. Si au EU Warehouse ca si optiune ca sa fie shipping din EU. Eu am luat Too Many Bones asa.

https://chiptheorygames.com/store#!/Hop ... c/22640408
rault
Teen Meeple
Teen Meeple

Total VP-uri primite: 6

Înapoi la Discutii generale