Comanda UberStax (reducere 50% si potential transp gratuit)

tipuri de jocuri, recomandari, aranjarea soldateilor in cutii, filme in care apar boardgames sau ORICE altceva va trece prin cap si e legat de boardgaming

Re: Comanda UberStax (reducere 50% si potential transp gratu

Mesajde 26octombrie » 02 Apr 2018, 14:50

Ah, am inteles acum. Deocamdata, pana decid daca le pastrez pe toate zece sau renunt la o parte din ele, eu vreau toate culorile (asta m-a si convins ;-) ) Daca ma decid sa le-mpart cu cineva, verific si preferintele celuilalt si revin.
Ce a inclinat balanta in favoarea comenzii a fost ca le poti folosi si la tileuri. A, si poti face si un display vertical, cand n-ai spatiu pe masa si joci in putini jucatori (ca sa-l poata vedea toti). Abia astept sa fac asta la Splendor, Majesty si la alte jocuri unde e greu sa iei o carte de pe masa pentru ca se lipeste (daca n-ai playmat).
26octombrie
winner
King Meeple

Total VP-uri primite: 322

Mesajde Daemian1981 » 03 Apr 2018, 02:09

In caz ca sunt oameni care n-au nevoie de toate, ma abonez si eu la 4 seturi (pot fi si de la mai multe persoane cumulate)
Daemian1981
Wizard Meeple
Wizard Meeple

Total VP-uri primite: 37

Mesajde Miţã » 03 Apr 2018, 08:13

Daemian1981 scrie:In caz ca sunt oameni care n-au nevoie de toate, ma abonez si eu la 4 seturi (pot fi si de la mai multe persoane cumulate)

La fel ca si colegul as vrea si eu 4 seturi de la cineva care nu are ce face cu toate.
Astept PM
Miţã
Zombie Killer
King Meeple

Total VP-uri primite: 121

Mesajde unq_flipmo » 04 Apr 2018, 01:07

Hi --
This email is to let you know that your item(s) have shipped, or are shipping very soon! The package was shipped via USPS, with the following tracking number: HJ271638777US
Having to cope with a dysfunctional society, we take refuge in solitude which is a substitute for dignity Zhang Ke Jia
Lista jocuri
unq_flipmo
Teen Meeple
Teen Meeple

Total VP-uri primite: 23

Mesajde rault » 05 Apr 2018, 14:12

Daca ceri shipping prin atlasremus astia nu mai platesti taxe vamale? Sau e ideea doar ca e shipping-ul mai ieftin si te ajuta cand un site nu face livrare in Ro?
rault
Teen Meeple
Teen Meeple

Total VP-uri primite: 6

Mesajde unq_flipmo » 06 Apr 2018, 02:09

Ti-am raspuns pe pm
Having to cope with a dysfunctional society, we take refuge in solitude which is a substitute for dignity Zhang Ke Jia
Lista jocuri
unq_flipmo
Teen Meeple
Teen Meeple

Total VP-uri primite: 23

Anterior

Înapoi la Discutii generale