Intalnire regionala 2-5 Feb 2017 Baile Felix

Forum rules
Nimic nu e mai frumos decat o dupa-amiaza din weekend in compania unor prieteni de gasca si a unor jocuri tari. Hai sa ne intalnim, sa ne cunoastem si sa ne distram. Chiar daca nu sunteti din Bucuresti, poate forumul nostru va ajuta sa va cunoasteti cu alti pasionati din orasul vostru sau din imprejurimi si sa va intalniti la un joc. Intalnirile sunt deschise oricui dar ar fi bine sa confirmati prezenta in topic-urile deschise in acest scop, pentru a putea face in mod corect rezervarile, etc.
vladV
King Meeple
King Meeple
Posts: 491
Joined: 05 Feb 2013, 11:10

Re: Intalnire regionala 2-5 Feb 2017 Baile Felix

Post: # 77065Post vladV
05 Feb 2017, 19:12

Foarte tare la Noblesse in Felix. Probabil cea mai buna sala de jocuri, mese multe si foarte incapatoare, lumina pana tarziu in noapte (si pe care nu incerca nimeni sa o stinga :) ), mancare la superlativ, activitati imprehur pt non-gameri. Si, ca de obicei, sa nu uitam de participanti, vechi prieteni si noi cunostinte, mi-a facut placere sa ne batem in victory points.

Multumim Daniel Tivadar pt organizare. Eu zic ca putem sa vorbim despre inca un meetup in aceleasi conditii. Vin si cu o propunere de data: 1-3 aprilie (avand in vedere ca dupa aceea avem Pasti, 1 Mai, etc si lumea poate nu ar mai fi disponibila).

User avatar
danielM
King Meeple
King Meeple
Posts: 1667
Joined: 13 Jun 2012, 15:23
Custom Rank: general de sufragerie

Re: Intalnire regionala 2-5 Feb 2017 Baile Felix

Post: # 77066Post danielM
05 Feb 2017, 20:12

Multumesc si eu lui Daniel Tivadar pentru organizare, asa cum spune si Vlad, probabil cea mai buna locatie pentru o întâlnire de pana acum; sala de joaca mare, mese la fel, mâncarea excelenta si inca un spatiu in care se servea masa, fara a fi nevoiti sa strângem jocurile pentru asta. Doamnele care serveau la restaurant au fost foarte preocupate de noi si amabile( ne tot reaminteau ca ni se raceste mâncarea, dar noi eram mult prea preocupati de mutatul cuburilor)
Am jucat si rejucat jocuri foarte bune iar timpul parca a zburat. Ma bucur ca ne-am reîntâlnit si ne vedem la următoarea! Susțin perioada propusa de Vlad.

User avatar
Chuckila
King Meeple
King Meeple
Posts: 5084
Joined: 31 Jan 2010, 02:30
Location: Cluj Napoca

Re: Intalnire regionala/nationala 2-5/9-12 Feb 2017 Baile Fe

Post: # 77219Post Chuckila
13 Feb 2017, 13:09

Chuckila wrote:
Teddy wrote:Martie nu merge?
In Martie-Aprilie as propune sa facem una nationala, nu regionala. In mijlocul tarii, ne organizam din timp si tragem una cu 40+ participanti.
Nu am uitat promisiunea, însă voi fi plecat pentru o lună din țară în Martie (fapt pe care nu îl știam când am propus aceste date) și nu voi putea organiza întâlnirea.

Dacă dorește altcineva să preia inițiativa, dacă nu, am să văd când sunt înapoi în țară și convine majorității.

De făcut sigur facem și o națională în următoarele luni.

User avatar
danielM
King Meeple
King Meeple
Posts: 1667
Joined: 13 Jun 2012, 15:23
Custom Rank: general de sufragerie

Re: Intalnire regionala 2-5 Feb 2017 Baile Felix

Post: # 77243Post danielM
13 Feb 2017, 20:26

pai o facem in aprilie, sa poti veni si tu :)

crazyfroggg
King Meeple
King Meeple
Posts: 569
Joined: 21 Jan 2017, 08:52
Location: Cluj-Napoca

Re: Intalnire regionala 2-5 Feb 2017 Baile Felix

Post: # 77254Post crazyfroggg
14 Feb 2017, 09:56

Tin sa multumesc si eu lui Daniel si tuturor participanților, pentru mine a fost prima întâlnire de genul si m-am simtit extraordinar (chiar daca din cauza unei erori am asteptat 2 ore cina de sambata :):):) ). Sper sa pot participa la cat mai multe întâlniri asemănătoare, chiar si la Noblesse, e o locatie excelenta.
In legătura cu următoarea intalnire, nici eu nu pot in martie, mai degrabă as opta pt aprilie.
Succese nebănuite va doresc si la buna revedere!

Post Reply

Return to “Intalniri si evenimente”