Multumiri si laude

un fel de loc de dat cu capul, loc de vorbit verzi si uscate, batut campii, etc
Post Reply
User avatar
26octombrie
King Meeple
King Meeple
Posts: 4163
Joined: 30 Aug 2012, 15:24
Custom Rank: Awesome Silly Bard

Multumiri si laude

Post: # 36021Post 26octombrie
27 Feb 2013, 12:57

Io vreau sa multumesc si n-am unde!

Explicatie: sunt multe persoane care mi-au deschis ochii asupra unui joc ce s-a dovedit ulterior "joc de joc", sau care m-au invatat ceva, oameni carora as vrea sa le multumesc. Pe unii poate nici nu-i cunosc, cu altii m-am imprietenit (sau ambele variante pot fi valabile :lol: ). So, m-am gandit sa-i laud un pic.

Ii multumesc mult lui iadrianik (al carui user mi-e tare greu sa-l scriu corect, sper ca am reusit) :tu:, pentru ca posteaza tot timpul noutatile si astfel am dat eu de Fantastiqa, joc pe care-l iubesc :D

Ii multumesc si lui Methos, a fost prima mea cunostinta de pe forum si a fost asa de dragut incat m-a facut sa prind curaj, sa mai cunosc si alti oameni, sa vin in Lente... So, :tu:

Multumesc, AngelEye, pentru jocuri si sfaturi :tu:

Multam nenea guru, Deeug; el e pe short dial cand vreau sfaturi pertinente despre tot ce misca-n lumea boardgame :-)

Multumesc, Criss ;)

M4r1us si Cristina, :tu:

Tudor, Mihai si Alex primesc multumiri ca ma suporta, cu toate intrebarile si nehotararile mele :lol: :roll:

si mai sunt multi oameni la care ma gandesc zambind, da' Alzheimeru' meu ma viziteaza acum...

Daca vreti sa radeti de mine, n-aveti decat! Io ma simt mai bine acu', c-am multumitara :D
Daca vreti sa-mi urmati exemplu, cu atat mai bine :-)

User avatar
26octombrie
King Meeple
King Meeple
Posts: 4163
Joined: 30 Aug 2012, 15:24
Custom Rank: Awesome Silly Bard

Re: Multumiri si laude

Post: # 36031Post 26octombrie
27 Feb 2013, 13:32

uff, acidutzule, o sa zici c-am facut intentionat! Cine m-a-nvatat unul din cele mai frumoase jocuri ever, Dominant Species...
So, :tu: ( si, mai ales, pentru umor si omor!)

acidutzu

Re: Multumiri si laude

Post: # 36037Post acidutzu
27 Feb 2013, 13:47

Am intrat, am vazut ca m-ai dorit doar pentru DS, am zis ca asa sunt toate fetele, vor doar sa se joace cu noi, fara pic de sentimente, am aruncat cuburile cu care ai jucat DS si te-am spus lui Jenny.

User avatar
26octombrie
King Meeple
King Meeple
Posts: 4163
Joined: 30 Aug 2012, 15:24
Custom Rank: Awesome Silly Bard

Re: Multumiri si laude

Post: # 36040Post 26octombrie
27 Feb 2013, 13:52

26octombrie wrote:uff, acidutzule, o sa zici c-am facut intentionat! Cine m-a-nvatat unul din cele mai frumoase jocuri ever, Dominant Species...
So, :tu: ( si, mai ales, pentru umor si omor!)
io-s cu alzheimer, tu cu probleme cu vederea... ;)

acidutzu

Re: Multumiri si laude

Post: # 36054Post acidutzu
27 Feb 2013, 15:45

Ma refeream la prima postare, nu la sectiunea "ne-au mai scris". Image

User avatar
26octombrie
King Meeple
King Meeple
Posts: 4163
Joined: 30 Aug 2012, 15:24
Custom Rank: Awesome Silly Bard

Re: Multumiri si laude

Post: # 36078Post 26octombrie
27 Feb 2013, 18:11

Acum doua ore: sunt la dentist, cu mama. De doua saptamani mananca cu paiul si nu poate vorbi din cauza unui superabces. Dupa antibiotice de commando si radiografii panoramice, tocmai ii dadea verdictul [eu deschideam comentariul lui acidutzu]. Concluzia: trebuie sa ii scoata toti cei trei dinti, e afectata rau radacina. Moment in care eu incep sa rad cu sughituri, ajungand la "sectiunea - ne-au mai scris".
Te invit la mama mea acasa, precum si la dna. stomatolog, sa le spui ca nu sunt un monstru lipsit de inima care se bucura de durerea altuia. Nu EU sunt monstrul...
Stiu ca ai facut-o intentionat, stiind ca voi fi acolo si voi citi atunci! In acelasi mod in care mai stiu ca Oana nu se supara la jocuri...

O sa ma mai gandesc daca iti las :tu: sau nu...

User avatar
deeug
King Meeple
King Meeple
Posts: 855
Joined: 18 Jan 2011, 22:12
Custom Rank: Game Explorer
Location: Bucuresti

Re: Multumiri si laude

Post: # 36174Post deeug
28 Feb 2013, 22:26

Pai sa cresti mare :)...la colectia proprie de jocuri si la ce mai vrei. Precum si la nr. de jocuri jucate! Chiar cu mine, eventual... ;)
Mai ales c-am zis ca facem si dregem si la asta am ramas, adica la zis...

Si, auzi! Sa razi de oamenii chinuiti de cele mai nenorocite dureri! N-am mai vazut asa ceva! :cry:
Parca-mi pare rau acum ca-m zis ca facem si dregem... :mrgreen:

User avatar
26octombrie
King Meeple
King Meeple
Posts: 4163
Joined: 30 Aug 2012, 15:24
Custom Rank: Awesome Silly Bard

Re: Multumiri si laude

Post: # 36180Post 26octombrie
28 Feb 2013, 23:11

Pai sa facem si sa dregem dara :D !

Nu-ti rade de un om necajit, ca eu nevinovata eram, n-ai cititara cine m-a-mpins?! :shock:
Un Reef Encounter, ceva? Ca daca am vazut ca n-ai vrut sa mi-l arati si mie, ce era sa fac: m-am dus si mi-am luat si io unu'... :roll:

Uff, deja am 4-5 jocuri pe lista scurta de jucat urgent. Tre sa ne organizam oleaca. Hai si tu la Comarnic, avem loc in masina :-)

User avatar
deeug
King Meeple
King Meeple
Posts: 855
Joined: 18 Jan 2011, 22:12
Custom Rank: Game Explorer
Location: Bucuresti

Re: Multumiri si laude

Post: # 36182Post deeug
28 Feb 2013, 23:19

Cine rade? Io??? Nici vorba! nici nu stiu ce-i ala! :D
Pai ca sa vedem cand, ecsact, facem si dregem vorbim sapt viitoare ca pana atunci munca ma cere si io, ca fraieru', raspund :( .
Reef-ul, bineinteles, iti ascult cu mare atentie ecsplicatiile! :)
Si pentru Comarnic problema inca nu-i masina, e nesiguranta: nu stiu (inca) daca pot...:(

Post Reply

Return to “Offtopic - discutii libere”