Leisure Days organizat de E-Sports Cluj, 8-10 Noiembrie 2013

Intalniri in Cluj!
Post Reply
Proof
Chief Meeple
Chief Meeple
Posts: 117
Joined: 03 Nov 2013, 19:08

Leisure Days organizat de E-Sports Cluj, 8-10 Noiembrie 2013

Post: # 45971Post Proof
03 Nov 2013, 19:32

Salut,

Eu ma numesc Bogdan Ditu, ma putei gasi si pe facebook aici si in weekendul viitor voi organiza un eveniment de board games, pe nume Leisure days la Galeriile Ferdinand, in Cluj-Napoca, cu ocazia Blizzcon-ului. Organizatia noastra pe nume E-Sports Cluj se ocupa cu mai mult decat board games, scopul nostru fiind sa cream o comunitate de gameri nu numai de jocuri de societate cat si de jocuri de PC. Noi vom organiza in cadrul evenimentului un concurs deschis pentru orice doritori, de 2 vs. 2, de Starcraft 2, vom urmari in direct finalele World Championship Series de Starcraft 2 si de asemenea tot ce se va intampla la Blizzcon anul acesta. Evenimentul nostru va tine incepand de pe data de 8 Noiembrie 2013, ora 18:00, pana pe data de 10 Noiembrie. De ce scriu anuntul acesta aici ? Pentru ca in cadrul organizatiei eu conduc departamentul de board games si in cadrul evenimentului organizam doua concursuri de board games: Colonistii din Catan si Regele din Tokyo, cu premii sponsorizate de catre Lex Shop si Ideal Board Games. Concursurile se vor tine in ultima zi a festivalului, dar sunteti bineveniti sa participati in toate zilele punand la bataie colectia noastra de jocuri pe care o veti putea juca la discretia voastra. Puteti gasi un link catre colectia noastra aici.

Va invit pe cat mai multi doritori sa participati, in speranta de a crea o comunitate cat mai mare de board games in Cluj-Napoca si nu in ultimul rand de gameri.
Daca aveti intrebari, va rog frumos sa mi le adresati aici sau pe Facebook si va voi raspunde cat se poate de prompt. '

P.S. Va rog frumos sa ma scuzati pentru link-uri, dar le pun doar in scop infromativ, daca este vreo problema le voi scoate. Imi pare rau daca este cazul.

Post Reply

Return to “Cluj”