Vanzare pentru Intalnirea Nationala

Post Reply
User avatar
suf
King Meeple
King Meeple
Posts: 2708
Joined: 30 Jul 2010, 17:16
Location: Timisoara

Vanzare pentru Intalnirea Nationala

Post: # 79029Post suf
26 Apr 2017, 16:00

Jocurile de mai jos ies in cateva ore la vanzare. Mai am sa verific componentele si sa calculez preturile. Oferta va fi doar pentru ridicare la Intalnirea Nationala de langa Sibiu din acest weekend. Imi rezerv dreptul de a prioritiza unii cumparatori. Oferta va expira maine la pranz, asa ca public acum lista de jocuri sa va faceti o idee cam ce e la oferta, desi nu am verificat inca starea jocurilor si preturile nu sunt inca gata.

1889 (PnP)
A Game of Thrones: The Card Game
A Study in Emerald (second edition)
Age of Industry
Android Netrunner
Ashes: Rise of the Phoenixborn
Blood Rage
Bora Bora
Confusion: Espionage and Deception in the Cold War
Cry Havoc
Deck Box
Decktet/Magnate (PnP)
Doomtown: Reloaded
Evolution
Fields of Arle
Forbidden Stars
Founding Fathers
Go
Greenland
Guildhall Fantasy: Fellowship
Hanabi
Hawaii
Here I Stand
Innovation
King of Tokyo: Power Up!
Letters from Whitechapel
Level 7 [Omega Protocol]
Lewis & Clark
Lock 'n Load: Band of Heroes
Lord of the Rings: The Confrontation
Merchants of the Middle Ages
My Village
Okko, Pajan Gun'Taï
Play Mat
Puzzle Strike (Third Edition)
Red7 (PnP)
Romolo o Remo?
Rumis
Serica: Plains of Dust (PnP)
Signorie
Space Alert
Spyfall
Star Realms
Star Realms: Colony Wars
Star Wars: The Card Game - pack
TZAAR
Taluva
The Ravens of Thri Sahashri (PnP)
The Resistance: Avalon
Tides of Time (English first edition)
Tradecraft: A Spy Game (PnP)
Tragedy Looper
Vegas Showdown
War of the Ring (Second Edition)
War of the Ring: Lords of Middle-earth
Warhammer Quest: The Adventure Card Game
Wealth of Nations

User avatar
suf
King Meeple
King Meeple
Posts: 2708
Joined: 30 Jul 2010, 17:16
Location: Timisoara

Re: Vanzare pentru Intalnirea Nationala

Post: # 79048Post suf
26 Apr 2017, 18:15

Pff deja am 5 cumparatori si inca nu am preturi! Am sa afisez preturile si starea jocurilor pentru toata lumea, nu sunt secrete. Dar va dura, ca sunt taaare multe piese de numarat...

User avatar
suf
King Meeple
King Meeple
Posts: 2708
Joined: 30 Jul 2010, 17:16
Location: Timisoara

Re: Vanzare pentru Intalnirea Nationala

Post: # 79051Post suf
26 Apr 2017, 19:15

Cine ce jocuri mai aduce? Mai completati in tabel daca e posibil. Si daca vreti sa aduc vreun joc anume, dati de stire!

User avatar
suf
King Meeple
King Meeple
Posts: 2708
Joined: 30 Jul 2010, 17:16
Location: Timisoara

Re: Vanzare pentru Intalnirea Nationala

Post: # 79069Post suf
27 Apr 2017, 03:00

Nota nocturna: sper ca nu am scris baliverne mai jos, dar sunt pe 3-4 sferturi adormit si e posibil sa fi facut prostii. Vedem dimineata...

Rog dati cu mesaje sa am timp sa incarc jocurile in bolidul ce circula pe directia Timisoara-Sibiu parcat la Linia 1 Peron.



1889 (PnP) - 110 lei (stare foarte buna, in cutia altui joc, engleza, producator PnP construit de mine, dependenta scazuta)

A Game of Thrones: The Card Game - ? lei (stare foarte buna, include sleeves, colectie AGOT LCG prima editie, 4x core set + aproape toate expansiunile in varianta noua de 60 de carti, lipsesc doar ultimele expansiuni, cutiile cu insert custom pentru carti, toate cartile cu sleeves Mayday, engleza, producator FFG, dependenta mare)

A Study in Emerald (second edition) - 110 lei (stare ca nou, jucat de 1-2 ori, include sleeves, engleza, producator Treefrog Games, dependenta moderata)

Age of Industry - 120 lei (stare foarte buna, include sleeves, prefer sa il dau cu extensii, engleza, producator Treefrog Games, fara text necesar)

Age of Industry Expansion #1: Japan and Minnesota - 150 lei (stare ca nou, doar plansa si regulamentul, fara cutie, engleza, producator Treefrog Games, dependenta scazuta)

Age of Industry Expansion: Great Lakes (PnP, fara South Africa) - 45 lei (stare foarte buna, calitate excelenta pentru un PnP, fara cutie, doar Great Lakes, fara South Africa, engleza, producator PnP construit de mine, dependenta scazuta)

Android Netrunner - ? lei (stare foarte buna, 4 core set-uri + cate 2 din fiecare expansiune pana la Business First + multe proxyuri de foarte buna calitate, totul pus in folii in clasoare, fara cutii, jucat doar cu sleeves, pret negociabil in functie de ce se cumpara, engleza, producator FFG, dependenta mare)

Ashes: Rise of the Phoenixborn - 140 lei (stare ca nou, include sleeves, engleza, producator Plaidhat Games, dependenta mare)

Blood Rage - 280 lei (stare ca nou, include sleeves, extrem de usoara uzura la colturi, engleza, producator Cool Mini or Not, dependenta moderata)

Blood Rage: Mystics of Midgard - 80 lei (stare ca nou, deschis dar nejucat, engleza, producator Guillotine Games, dependenta moderata)

Bora Bora - 130 lei (stare foarte buna, engleza, producator Ravensburger, fara text necesar)

Confusion: Espionage and Deception in the Cold War - 150 lei (stare foarte buna, cariocile cam trebuie schimbate, o piesa a venit defecta dar am lipit putina hartie adeziva pe ea pentru corectie, engleza, producator Stronghold Games, fara text necesar)

Cry Havoc - 210 lei (stare ca nou, a avut sleeves pe toata durata utilizarii (il dau fara sleeves), engleza, am inclus player aids color, producator Portal, dependenta moderata)

Deck Box - 15 lei (stare foarte buna, cutii de plastic FFG pentru 100 de carti, foarte putin folosite, mai multe bucati in culorile alb, albastru, verde, engleza, producator FFG, fara text necesar)

Decktet/Magnate (PnP) - 45 lei (stare foarte buna, include sleeves, in cutia de la alt joc, include piese mari pentru Magnate, engleza, producator PnP construit de mine, fara text necesar)

Doomtown: Reloaded - 110 lei (stare ca nou, deschis dar nejucat, engleza, producator AEG, dependenta mare)

Doomtown: Reloaded – New Town, New Rules - 45 lei (stare nou, engleza, producator AEG, dependenta mare)

Evolution - 170 lei (stare foarte buna, a avut sleeves pe toata durata utilizarii (il dau fara sleeves), cutia foarte putin lovita la un colt, engleza, producator NorthStar Games, dependenta moderata)

Fields of Arle - 240 lei (stare foarte buna, cutia usor slabita la un colt, engleza, producator Z-Man, dependenta scazuta)

Forbidden Stars - 330 lei (stare foarte buna, a avut sleeves pe toata durata utilizarii (il dau fara sleeves), aproape ca nou, capacul are o foarte usoara indoitura, engleza, am inclus player aids color, producator FFG, dependenta mare)

Founding Fathers - 70 lei (stare buna, cutia puternic avariata si prinsa cu banda, cartile au ceva sleeves dar cred ca au fost folosite inainte de sleeves, engleza, producator Jolly Roger Games, dependenta mare)

Go - 60 lei (stare acceptabila, lipsesc 19 piese negre si 3 albe, nu ar trebui sa fie o problema, jocul este foarte vechi, tabla de lemn, germana, regulamentul in engleza se gaseste pe BGG, fara text necesar)

Greenland - 120 lei (stare ca nou, include sleeves, deschis dar nejucat, engleza, producator Sierra Madre Games, dependenta scazuta)

Guildhall Fantasy: Fellowship - 90 lei (stare ca nou, jucat de 1-2 ori, a avut sleeves pe toata durata utilizarii (il dau fara sleeves), engleza, producator AEG, fara text necesar)

Hanabi - 15 lei (stare foarte buna, include sleeves, cutia prezinta usoara uzura la colturi, germana, regulament tiparit alb-negru in engleza, producator Abacus Spiele, fara text necesar)

Hawaii - 120 lei (stare foarte buna, germana, regulament tiparit alb-negru in engleza, producator Hans im Glück, fara text necesar)

Here I Stand - 110 lei (stare ca nou, include sleeves, nu am verificat inca piesele, cereti detalii, engleza, producator GMT, dependenta mare)

Innovation - 70 lei (stare ca nou, a avut sleeves pe toata durata utilizarii (il dau fara sleeves), engleza, producator Iello, dependenta mare)

King of Tokyo: Power Up! - 40 lei (stare foarte buna, include sleeves, fara cutie, engleza, producator IELLO, dependenta moderata)

Letters from Whitechapel - 180 lei (stare buna, cutia uzata si lovita la colturi, compontentele in stare foarte buna, engleza, producator FFG, fara text necesar)

Level 7 [Omega Protocol] - 190 lei (stare ca nou, jucat de 1-2 ori, include sleeves, cutia are o mica zgarietura, engleza, producator Privateer Press, dependenta moderata)

Lewis & Clark - 120 lei (stare foarte buna, include sleeves, fundul cutiei s-a desprins putin pe o latura si l-am prins cu banda transparenta, engleza, producator Ludonaute, fara text necesar)

Lock 'n Load: Band of Heroes - 150 lei (stare foarte buna, include sleeves, editia noua, componente ca noi, deschis dar nejucat, cutia putin turtita si stricata catre un colt, engleza, producator Lock 'n Load Publishing, dependenta moderata)

Lord of the Rings: The Confrontation - 110 lei (stare foarte buna, include sleeves, cutia putin frecata, engleza, producator FFG, dependenta moderata)

Merchants of the Middle Ages - 70 lei (stare foarte buna, jucat de 1-2 ori, engleza, producator Z-man, dependenta moderata)

My Village - 65 lei (stare ca nou, jucat de 1-2 ori, include sleeves, insertul putin avariat, engleza, producator eggertspiele, Pegasus Spiele, fara text necesar)

Napoleon's Triumph - 370 lei (stare foarte buna, deschis dar nejucat, am lipit stickerele dar se pare ca nu sunt de buna calitate pentru ca multe s-au desprins, engleza, producator Simmons Games, fara text necesar)

Okko, Pajan Gun'Taï - 20 lei (stare ca nou, deschis dar nejucat, engleza, producator Hazgaard Editions, dependenta moderata)

Play Mat - 20 lei (stare foarte buna, putin folosite, marime 61x35cm, culori disponibile: visiniu inchis, alb, sigla alb+negru; majoritatea vin in tub de carton de proiecte, engleza, producator Ultimate Guard, fara text necesar)

Puzzle Strike (Third Edition) - 130 lei (stare foarte buna, engleza, producator Sirlin Games, dependenta mare)

Red7 (PnP) - 35 lei (stare foarte buna, include sleeves, include cutie custom, engleza, producator PnP construit de mine, dependenta scazuta)

Romolo o Remo? - 130 lei (stare foarte buna, jucat de 1-2 ori, cutia prezinta usoara uzura la colturi si pe margini de la depozitare, engleza, producator Giochix.it, fara text necesar)

Rumis/Blokus 3D - 40 lei (stare buna, arata bine dar e foarte vechi, germana, regulamentul in engleza se gaseste pe BGG, producator Murmel, fara text necesar)

Serica: Plains of Dust (PnP) - 40 lei (stare foarte buna, include sleeves, in cutia altui joc, engleza, producator PnP construit de mine, dependenta -)

Signorie - 140 lei (stare foarte buna, cutia prezinta uzura la colturi si e foarte putin turtita, engleza, producator What's Your Game, fara text necesar)

Space Alert - 100 lei (stare ca nou, include sleeves, deschis dar nejucat, engleza, producator Rio Grande Games, dependenta moderata)

Spyfall - 50 lei (stare ca nou, jucat de 1-2 ori, cutia prezinta usoara uzura de la depozitare, nu are insert dar presupun ca nici nu a avut, ajuta mult sleeves colorate asa ca optional pentru sleeves Ultimate Guard matte petrol-blue se mai adauga inca 45 lei, engleza, producator Cryptozoic, dependenta scazuta)

Star Realms - 40 lei (stare acceptabila, include sleeves, nu mai are cutie, vine in deckbox Ultimate Guard, include sleeves negre mate, am ratacit cartile pentru tinut scorul, dar am inclus carti pentru tinut scorul cu zeci si unitati folosind: https://boardgamegeek.com/image/2536666/star-realms, engleza, dependenta scazuta)

Star Realms: Colony Wars - 55 lei (stare foarte buna, jucat de 1-2 ori, include sleeves, nu mai are cutie, vine in deckbox Ultimate Guard, prefer sa il vand impreuna cu expansiunile Crisis, include sleeves mate negre Ultimate Guard, engleza, dependenta mare)

Star Realms: Crisis – Bases & Battleships - 15 lei (stare ca nou, jucat de 1-2 ori, include sleeves, include sleeves mate negre Ultimate Guard, nota: s-a publicat fara cutie, engleza, dependenta scazuta)

Star Realms: Crisis – Events - 15 lei (stare ca nou, jucat de 1-2 ori, include sleeves, include sleeves mate negre Ultimate Guard, nota: s-a publicat fara cutie, engleza, dependenta scazuta)

Star Realms: Crisis – Fleets & Fortresses - 15 lei (stare ca nou, jucat de 1-2 ori, include sleeves, include sleeves mate negre Ultimate Guard, nota: s-a publicat fara cutie, engleza, dependenta scazuta)

Star Realms: Crisis – Heroes - 15 lei (stare ca nou, jucat de 1-2 ori, include sleeves, include sleeves mate negre Ultimate Guard, nota: s-a publicat fara cutie, engleza, dependenta scazuta)

Star Wars: The Card Game - pack - 470 lei (stare foarte buna, include sleeves, 2x core set, include mai multe expansiuni deschise dar nejucate, majoritatea fara cutie: 2x A Dark Time, 2x Assault on Echo Base, 2x Edge of Darkness, 2x The Desolation of Hoth, 2x The Search for Skywalker, 1x The Battle of Hoth, engleza, producator FFG, dependenta mare)

Taluva - 110 lei (stare buna, varianta mai veche, capacul cutiei a fost turtit la transport de catre alt joc, piesele in stare foarte buna, germana, regulament tiparit alb-negru in engleza, producator Hans im Glück, fara text necesar)

The Ravens of Thri Sahashri (PnP) - 30 lei (stare foarte buna, include sleeves, cutie custom, engleza, producator PnP construit de mine, dependenta scazuta)

The Resistance: Avalon - 60 lei (stare ca nou, engleza, producator Indie Boards & Cards, dependenta scazuta)

Tides of Time (English first edition) - 40 lei (stare ca nou, jucat de 1-2 ori, include sleeves, semnat de autor, engleza, producator Portal, dependenta scazuta)

Tradecraft: A Spy Game (PnP) - 30 lei (stare foarte buna, include sleeves, cutie custom, engleza, producator PnP construit de mine, dependenta scazuta)

Tragedy Looper - 110 lei (stare foarte buna, include sleeves, cutia are o mica lovitura, plansele pentru jucatori au fost laminate, engleza, producator Z-Man, dependenta moderata)

TZAAR - 90 lei (stare ca nou, jucat de 1-2 ori, editie din 2007, engleza, producator GIPF, fara text necesar)

Vegas Showdown - 80 lei (stare foarte buna, jucat de 1-2 ori, a avut sleeves pe toata durata utilizarii (il dau fara sleeves), cutia e putin lovita la colturi de la transport, engleza, producator Avalon Hill (second edition), dependenta moderata)

War of the Ring (Second Edition) - 310 lei (stare foarte buna, include sleeves, cutia putin uzata, are inserturi "hand made" pentru carti si miniaturi, engleza, producator Ares, dependenta mare)

War of the Ring: Lords of Middle-earth - 90 lei (stare ca nou, include sleeves, nu cred ca mai am cutia, engleza, dependenta mare)

Warhammer Quest: The Adventure Card Game - 90 lei (stare ca nou, include sleeves, cutia usor lovita la transport, engleza, producator FFG, dependenta mare)

Wealth of Nations - 90 lei (stare foarte buna, cutia prezinta usoara uzura la colturi, engleza, producator TableStar Games, fara text necesar)

User avatar
suf
King Meeple
King Meeple
Posts: 2708
Joined: 30 Jul 2010, 17:16
Location: Timisoara

Re: Vanzare pentru Intalnirea Nationala

Post: # 79095Post suf
27 Apr 2017, 12:11

S-a decalat plecarea, asa ca mai sunt cateva ore in care puteti sa-mi ziceti cine ce mai doreste.

turionx

Re: Vanzare pentru Intalnirea Nationala

Post: # 79130Post turionx
27 Apr 2017, 19:58

salut,

doresc star realms colony wars... am vazut ca preferi sa il dai si cu crisis, ma gandesc sa le iau pe toate, lasi la 90 cu toate (colony+crisis)?

User avatar
danielM
King Meeple
King Meeple
Posts: 1667
Joined: 13 Jun 2012, 15:23
Custom Rank: general de sufragerie

Re: Vanzare pentru Intalnirea Nationala

Post: # 79138Post danielM
27 Apr 2017, 23:09

Vreau eu Here I Stand daca mai e la vanzare; o sa ajung prin Timișoara vinerea viitoare sau in 10.

User avatar
suf
King Meeple
King Meeple
Posts: 2708
Joined: 30 Jul 2010, 17:16
Location: Timisoara

Re: Vanzare pentru Intalnirea Nationala

Post: # 81125Post suf
23 Jul 2017, 21:19

Salutare, am pus din nou jocurile la vanzare aici.

Post Reply

Return to “Vanzari”