Super jocuri, noi sau aproape noi, 40%-80% reducere!

Post Reply
oneself
Teen Meeple
Teen Meeple
Posts: 26
Joined: 11 Aug 2010, 10:11
Location: Brasov

Super jocuri, noi sau aproape noi, 40%-80% reducere!

Post: # 84194Post oneself
09 Dec 2017, 12:08

Un joc fain la jumate de pret: cadoul perfect de Craciun! ;) Toate jocurile sunt complete, majoritatea in stare impecabila, jucate doar de cateva ori. Cateva au usoare semne de uzura, detaliez mai jos (oricum starea lor este foarte buna, nu lipsesc piese si nu exista componente deteriorate). Accept orice fel de verificare inainte de vanzare; la cerere, pot trimite poze detaliate.

Battlestar Galactica stare excelenta, jucat de 6-7 ori, cutia este uzata pe canturi/colturi pentru ca am plimbat-o de multe ori sperand sa il jucam, dar n-am apucat..
Pret de nou: de la 210 lei in sus Discount 40% Pret vanzare: 125 lei VANDUT

King of New York ca nou, jucat de trei ori.
Pret de nou: dela 145 lei in sus Discount 40% Pret vanzare: 90 lei

Spyfall (ca) nou, jucat de doua ori, mai mult de jumatate din carti sunt neatinse.
Pret de nou: de la 90 lei in sus Discount 35%-50% Pret vanzare: 60 lei (a fost 120 lei cand l-am luat eu, acum un an si ceva..)

Shadows over Camelot stare excelenta, jucat de 3-4 ori
Pret de nou: de la 220 lei in sus Discount 45% Pret vanzare: 120 lei VANDUT

Dakota ca nou
Pret de nou: de la 130 lei in sus Discount 50% Pret vanzare: 65 lei

Tempus ca nou
Pret de nou: de la 145 lei in sus Discount 50% Pret vanzare: 75 lei VANDUT

Europolis (Monopoly - varianta autohtona) uzat ("banii" sunt din hartie, nu au cum sa se pastreze ca noi) totusi e in stare decenta, jucabil fara nici o problema.
Pret de nou: de la 50 lei in sus Discount 80% Pret de vanzare: 10 lei

Nu este o vanzare in sistem "licitatie", nu sunt interesat de maximizarea profitului, cererile vor fi onorate dupa regula: "primul venit, primul servit".
Last edited by oneself on 15 Dec 2017, 08:13, edited 3 times in total.


oneself
Teen Meeple
Teen Meeple
Posts: 26
Joined: 11 Aug 2010, 10:11
Location: Brasov

Re: Super jocuri, noi sau aproape noi, 40%-80% reducere!

Post: # 84397Post oneself
16 Dec 2017, 09:38

Jumatate din jocuri s-au vandut, mai sunt disponibile: King of New York, Spyfall, Dakota si Europolis. Inca au timp sa ajunga la voi de craciun! ;)

Post Reply

Return to “Vanzari”