Episodul 9 VIDEO - Spyrium

Forum rules
Va rugam sa postati in aceasta sectiune doar articole tip review sau articole cu impresiile voastre despre un anumit joc (articole ce pot fi apoi bineinteles discutate in cadrul topicurilor respective).

Pentru discutiile generale necentrate pe ideea de "review" va invitam in forumul Discutii generale.
Post Reply
User avatar
rabesandratana
King Meeple
King Meeple
Posts: 1300
Joined: 29 Jun 2017, 13:05
Location: Bucuresti

Episodul 9 VIDEO - Spyrium

Post: # 88134Post rabesandratana
26 Mar 2018, 12:19

Inca putin si ating cifra magica, episodul 10, dar pana atunci va prezint al 9-lea episod, in care prezint si joc alaturi de Fittonia, jocul Spyrium.

As vrea sa va intreb un lucru: Cand vi se pare ca e cea mai potrivita zi pentru a posta un nou episod? Eu am ales sa le pun in fiecare zi de luni iar uneori duminica dupa ora 22. Poate totusi nu e cel mai potrivit moment, asa ca astept parerile voastre.
Eu de obicei filmez Duminica dupa-masa si spre seara editez. Multumesc si vizionare placuta!


User avatar
adelindumitru
Super Moderator
Super Moderator
Posts: 2056
Joined: 11 Sep 2016, 01:25

Re: Episodul 9 VIDEO - Spyrium

Post: # 88136Post adelindumitru
26 Mar 2018, 14:09

Cool, Spyrium e un joculeț care mai demult îmi făcea cu ochiul. I'll check the video tonight ;)

Luni nu e o zi prea bună, adică majoritatea vor putea să îl vizioneze doar luni seara, asta dacă nu uită de el.... poate duminică seara, dar mai devreme, 7-8?

DeeDee
King Meeple
King Meeple
Posts: 484
Joined: 07 Dec 2014, 20:51
Location: Cluj-Napoca

Re: Episodul 9 VIDEO - Spyrium

Post: # 88177Post DeeDee
27 Mar 2018, 14:12

eu ma uit pe forum (si pe net in general) numai la serviciu, de obicei in loc de cafeluta de dimineata iau internetul de dimineata :)
dupa-masa si seara sunt dedicate activitatilor cu familia.

dar oricum citesc orice e nou pe forum atunci cand intru, indiferent cand a fost postat.

User avatar
bogdanjovi
Chief Meeple
Chief Meeple
Posts: 133
Joined: 27 Dec 2013, 17:23
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Episodul 9 VIDEO - Spyrium

Post: # 88202Post bogdanjovi
27 Mar 2018, 18:22

Oricand, doar review sa fie! :tu:

User avatar
rabesandratana
King Meeple
King Meeple
Posts: 1300
Joined: 29 Jun 2017, 13:05
Location: Bucuresti

Re: Episodul 9 VIDEO - Spyrium

Post: # 88225Post rabesandratana
28 Mar 2018, 11:34

O sa incerc sa schimb programul si sa il pun in fiecare sambata de dimineata. Doar ca eu filmand duminica, o sa postez mereu ce am filmat cu o saptamana in urma. Dar am deja vreo 4 filmate de rezerva, asa ca pot sa incep de sambata aceasta.

User avatar
VZQ
King Meeple
King Meeple
Posts: 467
Joined: 07 Oct 2017, 22:20

Re: Episodul 9 VIDEO - Spyrium

Post: # 88302Post VZQ
31 Mar 2018, 07:10

Ca de obicei, draguta prezentarea ;) Felicitari! :)

Jocul insa e urat cu crengi... iar reprezentarea sub forma de simbol/diagrama a abilitatilor cartilor nu este "noob friendly". Nu inteleg de ce este atat de greu sa adaugi si un text micut, care sa explice ce face respectiva carte (I am looking at you, "Adrenaline") !?! But hey ...

Post Reply

Return to “Review-uri si impresii”