Through the Ages - Marti 18:00 @ Snakes & Wizards

Reguli forum
Nimic nu e mai frumos decat o dupa-amiaza din weekend in compania unor prieteni de gasca si a unor jocuri tari. Hai sa ne intalnim, sa ne cunoastem si sa ne distram. Chiar daca nu sunteti din Bucuresti, poate forumul nostru va ajuta sa va cunoasteti cu alti pasionati din orasul vostru sau din imprejurimi si sa va intalniti la un joc. Intalnirile sunt deschise oricui dar ar fi bine sa confirmati prezenta in topic-urile deschise in acest scop, pentru a putea face in mod corect rezervarile, etc.

Through the Ages - Marti 18:00 @ Snakes & Wizards

Mesajde TravelinEli » 14 Mai 2018, 19:50

Caut un jucator pt Through the Ages maine la Snakes & Wizards la ora 18:00. Suntem 3 acum - unu care a jucat niste ori si 2 care o joaca TTA pt prima data. Daca vrei sa vii, te rog sa ma trimiti un pm. :)
TravelinEli
Teen Meeple
Teen Meeple

Total VP-uri primite: 13

Re: Through the Ages - Marti 18:00 @ Snakes & Wizards

Mesajde Shaikan » 14 Mai 2018, 21:10

@Eli. M-as baga eu, jucati varianta noua? A new story of civilization? Also, cu timelimit, sau fara? Tin minte ca in 3 a tinut vreo 4 ore
Shaikan
Dark Lord @ Natiunea Jucatoare
King Meeple

Total VP-uri primite: 223

Mesajde TravelinEli » 14 Mai 2018, 21:39

Salut,

Da, jucam varianta noua. Nu ne am stabilit un timelimit si fiind ca 2 persoane nu au jucat inainte (eu sunt unu), stim ca o sa dureaza mai lunga dar suntem ok cu asta. Dupa tine, e mai bine sa ne jucam in 3?
TravelinEli
Teen Meeple
Teen Meeple

Total VP-uri primite: 13

Mesajde Shaikan » 14 Mai 2018, 22:49

Am jucat doar 1 data, in 3. Deci nu as putea spune, pentru ca nu am termen de comparatie. De-aia am spus ca l-as mai juca. Depinde de voi acum. Din punctul meu de vedere, e bine de pus un timelimit pe mutari, macar ceva decent dupa ce se acomodeaza toata lumea. E un joc care poate da AP la cate carti sunt in el :P
Shaikan
Dark Lord @ Natiunea Jucatoare
King Meeple

Total VP-uri primite: 223

Înapoi la Intalniri si evenimente