[ÎNCHIS] Schimb improbabil Chaos Gods pe Elder Gods

schimburi, imprumuturi, cereri, etc.
Forum rules
Pentru detalii asupra sistemului Ultimate Trades propus de Chuckila, vizitati topicul [forum]viewtopic.php?f=12&t=195[/forum]
Post Reply
User avatar
ProfessorChaos
King Meeple
King Meeple
Posts: 1339
Joined: 23 Jul 2011, 23:30
Custom Rank: Miniature Painter
Location: Bucuresti

[ÎNCHIS] Schimb improbabil Chaos Gods pe Elder Gods

Post: # 129716Post ProfessorChaos
14 Apr 2022, 13:25

M-am hotarat in sfarsit sa incerc sa gasesc un camin unuia dintre jocurile mele preferate, Chaos in the Old World + extensia Horned Rat (doar impreuna). De ce? Pentru ca nu l-am mai jucat de ani buni si nu cred ca o sa am timp de el prea curand.

Image

Este editia in engleza cu coperta veche, cea din poza. Jocul este folosit - are vreo 20 de partide la activ. Cutia jocului de baza este destul de busita dar componentele sunt in stare foarte buna. Toate miniaturile sunt pictate. Am pastrat si cutia extensiei care e in stare foarte buna. Cultistii sunt faimosi pentru bannerele fragile. La unii au cazut varfurile, la altii nu, dar se pot lipi,

Bineinteles, pun la dispozitie poze, fie la cerere, fie o sa le includ aici mai tarziu.

Jocul e cat se poate de out of print si e un joc pe care il consider foarte bun si la care tin foarte mult. Asa ca nu ma incumet sa-l dau decat pe cateva jocuri fata de care ispita este prea mare pentru a refuza.

Deocamdata sunt dispus sa-l schimb pe urmatoarele jocuri destul de rare (plus-minus diferenta), in aceasta ordine:

Cthulhu Wars
Conan (2016)
World of Smog: Rise of Moloch
The Godfather: Corleone's Empire
Detective: City of Angels
Mysthea
Dawn of the Peacemakers
Project Elite (2020)
Vagrantsong
Townsfolk Tussle
Ruination

Inainte sa veniti cu oferte va rog sa va uitati aici ca sa va faceti o idee despre cam care este valoarea jocului pe piata:
https://boardgamegeek.com/geekmarket/br ... 1&pageid=1
https://boardgamegeek.com/geekmarket/br ... 9&pageid=1
Nothing to prove. I play to have fun.

Colecția mea
Wishlist
De încercat/luat prin trade

Post Reply

Return to “Altele / Ultimate Trades”