[Closed] Schimb Rețeaua + extensie, LeHavre și Navegador

schimburi, imprumuturi, cereri, etc.
Forum rules
Pentru detalii asupra sistemului Ultimate Trades propus de Chuckila, vizitati topicul [forum]viewtopic.php?f=12&t=195[/forum]
Post Reply
severb

[Closed] Schimb Rețeaua + extensie, LeHavre și Navegador

Post: # 20117Post severb
16 Oct 2011, 21:29

Rețeaua Energetică + extensia The New Power Plant Cards. Ambele sunt în stare perfectă, jucate de câteva ori. Ca bonus, piesele sunt ordonate în cutii despărțitoare de plastic care se potrivesc bine în cutie.

Le Havre în stare perfectă, jucat de puține ori. Piesele sunt grupate cu ajutorul unor cutii despărțitoare care se potrivesc în cutie.

Navegador, foarte bine întreținut, jucat de aproximativ 10 ori. La fel, piesele sunt organizate în cutii de plastic care încap în cutie.
Toate jocurile au documentația originală și sunt complete. Pentru cei interesați pot oferi și poze. Prefer să fac schimb cu un Clujean dar sunt deschis și pentru alte abordări.


Aștept propuneri de la cei interesați. Pentru un schimb cinstit vă rog să va limitați doar la jocuri în stare bună și complete.
Last edited by severb on 21 Oct 2011, 22:42, edited 1 time in total.

Obisnuitu

Re: Schimb Rețeaua + extensie, LeHavre și Navegador

Post: # 20118Post Obisnuitu
16 Oct 2011, 23:15

Salut

Ai vrea sa facem un schimb, Navegador de la tine pe K2 + o diferenata de 40 lei de la mine.

Jocul este foarte bine intretinut ( sincer nu l-am jucat niciodata ), asteapta cuminte sa fie regulamentul tradus de niste prieteni.

Daca Chuckila este de acord il pot trimite lui si il poti lua de la el din Cluj daca vrei.

Aici gasesti si un review despre K2 http://forumboardgames.ro/viewtopic.php?f=6&t=745

http://boardgamegeek.com/boardgame/73761/k2

Astept un raspuns.

numai bine

User avatar
DanielIndru
King Meeple
King Meeple
Posts: 7071
Joined: 20 Dec 2010, 09:32
Custom Rank: Going Cardboard
Location: Timisoara
Contact:

Re: Schimb Rețeaua + extensie, LeHavre și Navegador

Post: # 20119Post DanielIndru
17 Oct 2011, 10:30

severb wrote: Aștept propuneri de la cei interesați. Pentru un schimb cinstit vă rog să va limitați doar la jocuri în stare bună și complete.
Ar fi foarte usor pentru toata lumea daca ai veni cu o lista aici sau cu un link catre wishlist-ul tau de pe BGG. :)

severb

Re: Schimb Rețeaua + extensie, LeHavre și Navegador

Post: # 20135Post severb
18 Oct 2011, 19:04

Obisnuitu wrote:Salut

Ai vrea sa facem un schimb, Navegador de la tine pe K2 + o diferenata de 40 lei de la mine.

Jocul este foarte bine intretinut ( sincer nu l-am jucat niciodata ), asteapta cuminte sa fie regulamentul tradus de niste prieteni.

Daca Chuckila este de acord il pot trimite lui si il poti lua de la el din Cluj daca vrei.

Aici gasesti si un review despre K2 http://forumboardgames.ro/viewtopic.php?f=6&t=745

http://boardgamegeek.com/boardgame/73761/k2

Astept un raspuns.

numai bine
Salut,

M-am uitat la niște review-uri și K2 pare destul de interesant și ușor. Cred că o să fie apreciat mai bine de grupul meu decat Navegador așa că aș dori să facem schimbul așa cum ai propus însă am o întrebare: în ce limbă este jocul? Din câte am văzut componentele nu au text înscris, deci în afară de regulament nu cred că sunt alte lucruri care trebuie traduse - poți confirma?

Legat de schimbul propriuzis, dacă cunoști pe cineva în Cluj care este de acord să fie intermediar eu sunt dispus (și aș prefera) să ne întalnim.

Noroc!

severb

Re: Schimb Rețeaua + extensie, LeHavre și Navegador

Post: # 20136Post severb
18 Oct 2011, 19:11

djdano wrote:
severb wrote: Aștept propuneri de la cei interesați. Pentru un schimb cinstit vă rog să va limitați doar la jocuri în stare bună și complete.
Ar fi foarte usor pentru toata lumea daca ai veni cu o lista aici sau cu un link catre wishlist-ul tau de pe BGG. :)
S-ar putea să ai dreptate, dar prefer să las mai multă mobilitate în propuneri din moment ce jocurile menționate nu au avut succes în grupul meu și acum sunt destul de inutile.
De exemplu, ne place Puerto Rico, 7 Wonders, Race for the Galaxy, Dixit, Tichu, Ticket to Ride și Saboteur dar am încerca și un war-game (dacă nu durează mult).

Obisnuitu

Re: Schimb Rețeaua + extensie, LeHavre și Navegador

Post: # 20137Post Obisnuitu
18 Oct 2011, 21:45

Salut

K2 are regulamentul in limba engleza si nu este dependent de limba - cartile nu au nimic scris pe ele.
Am sa-ti trimit un mesaj privat in aceasta seara ca sa discutam detalii despre schimb.

numai bine

Obisnuitu

Re: Schimb Rețeaua + extensie, LeHavre și Navegador

Post: # 20140Post Obisnuitu
18 Oct 2011, 23:03

Salut

Am rugamintea sa imi trimiti un mesaj privat cu numarul tau de telefon, sa te sun, ca sa discutam detalii cu privire la schimb.

Sa specifici in mesaj si intre ce ore pot sa te sun.

numai bine

severb

Re: Schimb Rețeaua + extensie, LeHavre și Navegador

Post: # 20167Post severb
20 Oct 2011, 19:43

Am început procedura de schimb pentru Le Havre și Navegador cu alți membrii iar Power Grid nu cred că o să-l pot schimba prea curând așa că thread-ul poate fi închis.

Mulțumesc mult pentru propuneri

User avatar
Chuckila
King Meeple
King Meeple
Posts: 5084
Joined: 31 Jan 2010, 02:30
Location: Cluj Napoca

Re: Schimb Rețeaua + extensie, LeHavre și Navegador

Post: # 20179Post Chuckila
21 Oct 2011, 13:47

Nu exista neaparat o procedura administrativa in a inchide topicul.

Cel mai usor este sa editezi tu postul initial si sa adaugi [Closed] in fata titlului threadului. In acest fel, cei care sa uita in sectiunea de Bursa, pot evita sa mai deschida topicurile marcate de initiatori drept [Closed].

Mersi!

severb

Re: Schimb Rețeaua + extensie, LeHavre și Navegador

Post: # 20185Post severb
21 Oct 2011, 22:41

Chuckila wrote:Nu exista neaparat o procedura administrativa in a inchide topicul.

Cel mai usor este sa editezi tu postul initial si sa adaugi [Closed] in fata titlului threadului. In acest fel, cei care sa uita in sectiunea de Bursa, pot evita sa mai deschida topicurile marcate de initiatori drept [Closed].

Mersi!
Bună idee, mersi.

Post Reply

Return to “Altele / Ultimate Trades”