[ CLOSED ] Schimb joc Small World cu joc Colosseum

schimburi, imprumuturi, cereri, etc.
Forum rules
Pentru detalii asupra sistemului Ultimate Trades propus de Chuckila, vizitati topicul [forum]viewtopic.php?f=12&t=195[/forum]
User avatar
Chuckila
King Meeple
King Meeple
Posts: 5084
Joined: 31 Jan 2010, 02:30
Location: Cluj Napoca

Re: [ CLOSED ] Schimb joc Small World cu joc Colosseum

Post: # 6575Post Chuckila
05 Aug 2010, 12:16

Mersi mult tuturor.

Am vorbit ieri cu Bogdan la telefon, prima chestie cand am ajuns acasa. Chiar daca ma rodea o foame de lup :D. Din pacate lipsa mea de access la forum in ultimele zile si venitul acasa tot la ore funky, cand nu e prea decent sa suni persoane care nu le cunosti, au dus la aceasta mica neintelegere.

Din fericire, cred ca toti ne aducem aminte cat de entuziasmati eram la inceput atunci cand citeam despre mecanica unui joc nou, asa ca a fi nerabdator in board gaming nu este, in acest caz, un lucru rau :D. Bogdan, multa bafta cum spuneam inainte - BG-ul este un hobby in care vei avea parte de multe surprize placute.

Numai bine!
Chuckila

Obisnuitu

Re: [ CLOSED ] Schimb joc Small World cu joc Colosseum

Post: # 6887Post Obisnuitu
16 Aug 2010, 19:53

Salut

Am primit jocul de la Chuckila si arata ca nou.... totul a fost in regula.

numai bine tututror

User avatar
Chuckila
King Meeple
King Meeple
Posts: 5084
Joined: 31 Jan 2010, 02:30
Location: Cluj Napoca

Re: [ CLOSED ] Schimb joc Small World cu joc Colosseum

Post: # 6890Post Chuckila
16 Aug 2010, 20:22

Am zis sa dau un ultim mesaj ca mi-a ajuns la sfarsitul saptamanii trecute SmallWorld-ul. Jocul este ca nou, a venit complet, bine ambalat, ingrijit. Daca mai doreste cineva sa faca schimburi cu Bogdan, recomand cu caldura.

Mersi inca odata sharifule, am pus mana pe unul din jocurile care mi le doream mult. Sper sa ai parte de multa distractie cu Colosseum.

criss

Re: [ CLOSED ] Schimb joc Small World cu joc Colosseum

Post: # 6896Post criss
16 Aug 2010, 23:34

Sorry, putin cam tirziu... dar abia acum am citit acest topic.
Vreau sa spun ca si eu am facut schimburi cu Chuckila si e om de nota 10.

Post Reply

Return to “Altele / Ultimate Trades”