[Inchis] Licitatie: Race for the Galaxy (+Arc2 +Arc3 +Promo)

schimburi, imprumuturi, cereri, etc.
Forum rules
Pentru detalii asupra sistemului Ultimate Trades propus de Chuckila, vizitati topicul [forum]viewtopic.php?f=12&t=195[/forum]
Post Reply
User avatar
adrim
King Meeple
King Meeple
Posts: 883
Joined: 04 Jan 2011, 13:33
Custom Rank: euro-epic
Location: Bucuresti

[Inchis] Licitatie: Race for the Galaxy (+Arc2 +Arc3 +Promo)

Post: # 92062Post adrim
31 Oct 2018, 16:28

Race for the Galaxy + Alien Artifacts + Xeno Invasion + New Worlds Promo

English edition
Cartile arata ca noi, fiind protejate cu sleevuri thick inca de la prima partida. Se dau impreuna cu sleevurile.
Cutiile arata impecabil, dar nu mai au inserturi.
Victory point tokens arata foarte usoare semne de uzura.

Sleevurile:
- Pe Alien Artifacts sunt sleevuri FFG (sper ca imi amintesc bine - sunt 90% sigur). Au ceva uzura, dar fiind thick au inca viata lunga. (Cele de pe modulul optional "Alien Orb" sunt like new.)
- Pe Xeno Invasion sunt sleevuri Ultra Pro - astea sunt ca noi. Am jucat doar de cateva ori asta (max 20-30 partide).
- Fiecare dintre cele doua expansionuri contine suficiente sleevuri pentru a acoperi si cartile din jocul de baza.

Bonus: Cartile "blank" din prima expansiune a Arcului #1 (The Gathering Storm).
Pe o parte dintre ele le-am "customizat" folosind ca inspiratie carti din Arc #1 si le-am adaugat in deckul din Alien Artifacts. Desi sunt doar cateva carti adaugate, impactul lor asupra bogatiei strategiilor si combourilor posibile este semnificativ. Am ales foarte atent aceste carti astfel incat sa nu alterez echilibrul strategiilor initiale. (Restul cartilor bonus sunt inca blank, deci se pot crea si adauga in continuare alte lumi sau dezvoltari.)

Doar cu predare personala in Bucuresti, sau in Cluj-Napoca (zona Gruia - Parc Central - Mihai Viteazul)

Pret Start: 130 lei
Pas de Pret: 5 lei
Pret Blitz: 200 lei
Data limita: duminica 4 noiembrie, ora 22:30 - Licitatia ramane deschisa si mai tarziu de ora 22:30 atata timp cat reply-urile nu depasesc un interval de 3 minute intre ele. (Este vorba de ora Romaniei, nu de ora forumului.)
Last edited by adrim on 04 Nov 2018, 23:13, edited 4 times in total.


Gabi13
Teen Meeple
Teen Meeple
Posts: 28
Joined: 11 Oct 2018, 23:12
Location: Brasov

Re: Licitatie: Race for the Galaxy (+Arc2 +Arc3 +Promo)

Post: # 92141Post Gabi13
04 Nov 2018, 11:26

140, doar de dragul de a participa la o licitatie :))

User avatar
adrim
King Meeple
King Meeple
Posts: 883
Joined: 04 Jan 2011, 13:33
Custom Rank: euro-epic
Location: Bucuresti

Re: (INCHIS) Licitatie: Race for the Galaxy (+Arc2 +Arc3 +Promo)

Post: # 92147Post adrim
04 Nov 2018, 13:27

Licitatia s-a inchis. Marius Tofan a oferit pretul blitz de 200 de lei. (Scriu eu pentru ca nu mai sta sa-si refaca contul pe forum.)

Post Reply

Return to “Altele / Ultimate Trades”