Poll-uri forum

Locked
User avatar
Minel
King Meeple
King Meeple
Posts: 1223
Joined: 16 Feb 2012, 21:53
Location: Bucuresti

Poll-uri forum

Post: # 95472Post Minel
12 Feb 2019, 22:05

As vrea sa vad unde scrie ca nu am voie sa fac poll-uri pe acest forum. Am primit warn ca am facut un poll legat de administrarea acestui forum. Hadeo m-a jignit in prima postare a acelui poll, apoi a sters. Bravo gg.

Rog frumos ca regulile sa fie pt toata lumea, ca eu am fost atacat la persona primul. Din nou excel de zel sau nevoie de atentie, nu imi dau seama.

Prea multe frustrari pe partea de administrare si moderare a acestui forum. Eu nu stau aici ca sa isi bata joc altii de mine. Ca pot sa imi vand jocurile si in alta parte.
Last edited by Minel on 12 Feb 2019, 22:13, edited 1 time in total.

User avatar
adelindumitru
Super Moderator
Super Moderator
Posts: 2056
Joined: 11 Sep 2016, 01:25

Re: Poll-uri forum

Post: # 95473Post adelindumitru
12 Feb 2019, 22:12

Modul în care ai prezentat problema a fost unul malițios, sunt convins ca mulți administratori de pe alte forumuri te-ar fi banat. Chiar nu cred ca are sens sa învingi și mai rau spiritele.

User avatar
Minel
King Meeple
King Meeple
Posts: 1223
Joined: 16 Feb 2012, 21:53
Location: Bucuresti

Re: Poll-uri forum

Post: # 95474Post Minel
12 Feb 2019, 22:13

Nu stiu cine esti. Astept raspunsuri de la cei responsabili. In special ca am fost jignit de Hadeo, dar am primit eu warn pt atac la persoana, ca el a sters postarea.

Imago
Administrator
Administrator
Posts: 1551
Joined: 13 May 2014, 23:05
Location: Bucuresti

Re: Poll-uri forum

Post: # 95475Post Imago
12 Feb 2019, 22:19

Minel wrote:
12 Feb 2019, 22:13
Nu stiu cine esti. Astept raspunsuri de la cei responsabili. In special ca am fost jignit de Hadeo, dar am primit eu ban pt atac la persoana, ca el a sters postarea.
Nu a sters el postarea. Omul a reactionat si el intr-un final, dupa zeci de mesaje in care era atacat (mai subtil, mai putin subtil). A reactionat la un poll de genul dat. Poate raspunzi pe privat, caci iti voi sterge postarile ulterioare.

User avatar
Chuckila
King Meeple
King Meeple
Posts: 5084
Joined: 31 Jan 2010, 02:30
Location: Cluj Napoca

Re: Poll-uri forum

Post: # 95476Post Chuckila
12 Feb 2019, 22:24

Minel, daca nu vrei sa iei ban, iti recomand cu caldura sa termini cu topcurile astea. Warningul nu a fost pentru ca ai facut polls. Cred ca am specificat in clar ca warn-ul a fost pentru atacuri la persoana. Recomandarea de a inceta discutiile a fost facuta si echipei de administrare.

Anyway. Closed.

Imago
Administrator
Administrator
Posts: 1551
Joined: 13 May 2014, 23:05
Location: Bucuresti

Re: Poll-uri forum

Post: # 95477Post Imago
12 Feb 2019, 22:28

Minel wrote:
12 Feb 2019, 22:05
As vrea sa vad unde scrie ca nu am voie sa fac poll-uri pe acest forum. Am primit warn ca am facut un poll legat de administrarea acestui forum. Hadeo m-a jignit in prima postare a acelui poll, apoi a sters. Bravo gg.

Rog frumos ca regulile sa fie pt toata lumea, ca eu am fost atacat la persona primul. Din nou excel de zel sau nevoie de atentie, nu imi dau seama.

Prea multe frustrari pe partea de administrare si moderare a acestui forum. Eu nu stau aici ca sa isi bata joc altii de mine. Ca pot sa imi vand jocurile si in alta parte.
Acest forum este unul intretinut de entuziasti amatori. Nu avem resurse pentru a face regulamente stufoase, ci incercam sa-l moderam minim si dupa "bunul simt". Daca punem unele reguli, sariti in cap ca facem reguli corporatiste (desi si alea sunt introduse tot in urma transgresiunilor si atitudinii din poll-urile pe care le-ai inceput in ultimele saptamani). Nu avem reguli despre poll-uri, insa Chuckila ti-a dat un avertisment (si e posibil sa urmeze ban-ul...).
Mie imi place sa iti las mesajele tale aici, ca sa vada oamenii transparent de unde a aparut necesitatea unor reguli pe care vrem sa le intarim.

Locked

Return to “Despre forum - reguli, feedback, ajutor, noutati”