Sper sa nu mi se arda sursa...

sa ne laudam cu noile achizitii
Forum rules
Ai pus mana pe un joc nou si asteptat? Imparte si cu noi fericirea ta, spune-ne despre el cateva cuvinte!
User avatar
deeug
King Meeple
King Meeple
Posts: 855
Joined: 18 Jan 2011, 22:12
Custom Rank: Game Explorer
Location: Bucuresti

Re: Sper sa nu mi se arda sursa...

Post: # 16729Post deeug
17 Jun 2011, 22:42

Mamaaaaaaa ce avalansa de jocuri! :)
Felicitari domnu' dj! Sper sa le "canti" cate-o prezentare marca proprie :)

User avatar
MandrulDuce
King Meeple
King Meeple
Posts: 1138
Joined: 26 May 2010, 23:01
Custom Rank: Dungeon Master

Re: Sper sa nu mi se arda sursa...

Post: # 16739Post MandrulDuce
18 Jun 2011, 09:18

Absolut fantastic. Voi 2 (dj si suf), ati putea organiza un convention. Sau sa va deschideti "garaju cu jocuri" gen... Face suf mesele, faci si tu "wall of statitstics" gasiti si cativa furnzori de chestii si in 2 ani va vedem la documentar pe money channel. Ce ar fi? SI asa, garantat apucati sa testati toate jocurile :D (it would be your business, u would be there all day and people would come to play).

Anyway, super super misto. Chiar sper sa apuci sa le incerci pe toate si eventual sa dai si o parere despre fiecare (macar una scurta de tot ca review ca la Luna faci doar dk iti place jocul evident).

Never play cat and mouse games if you're a mouse.
Life, like all games, becomes fun when one realizes it's just a game!

User avatar
DanielIndru
King Meeple
King Meeple
Posts: 7071
Joined: 20 Dec 2010, 09:32
Custom Rank: Going Cardboard
Location: Timisoara
Contact:

Re: Sper sa nu mi se arda sursa...

Post: # 16758Post DanielIndru
18 Jun 2011, 15:36

MandrulDuce wrote:Absolut fantastic. Voi 2 (dj si suf), ati putea organiza un convention. Sau sa va deschideti "garaju cu jocuri" gen... Face suf mesele, faci si tu "wall of statitstics" gasiti si cativa furnzori de chestii si in 2 ani va vedem la documentar pe money channel. Ce ar fi? SI asa, garantat apucati sa testati toate jocurile :D (it would be your business, u would be there all day and people would come to play).
Buna idee. O sa vorbesc cu suf despre o colaborare pe tema asta, dar sa treaca vara. Nu cred ca o sa iasa mare lucru ca amandoi suntem ocupati si avem atatea "side projects" pe cap, dar poate reusim sa facem ceva constructiv.
MandrulDuce wrote:Chiar sper sa apuci sa le incerci pe toate si eventual sa dai si o parere despre fiecare (macar una scurta de tot ca review ca la Luna faci doar dk iti place jocul evident).
Uite, asta e o idee foarte buna. O sa ma mobilizez candva in viitorul apropiat si o sa scriu despre jocurile care nu m-au impresionat si o sa spun si de ce.

criss

Re: Sper sa nu mi se arda sursa...

Post: # 16759Post criss
18 Jun 2011, 15:46

djdano wrote:o sa scriu despre jocurile care nu m-au impresionat si o sa spun si de ce.
Abia astept. Asa cum am mai scris, m-as bucura sa vad si articole criticind jocuri, nu doar laude peste laude. Si in cazul in care cineva critica aspru un joc (cum am facut eu cu Race for the Galaxy), sa nu fie imediat omorit cu pietre de cei la care le place jocul (asa cum am fost eu, aici, pe forum). :)

Post Reply

Return to “Ultima cucerire”