Ticket to Ride - Romania - 100% custom

materiale fan-made: extensii, variante, imagini, tutoriale, player-aid-uri
tenny

Re: Ticket to Ride - Romania - 100% custom

Post: # 11633Post tenny
14 Feb 2011, 12:19

Eu nu am mai jucat TtR dar mi s-a parut foarte tare din pozele tale. Poate dupa ce il aranjezi il bagi la download.


User avatar
suf
King Meeple
King Meeple
Posts: 2708
Joined: 30 Jul 2010, 17:16
Location: Timisoara

Re: Ticket to Ride - Romania - 100% custom

Post: # 11651Post suf
14 Feb 2011, 17:26

Foarte tare! Nu stiu cum le gasiti asa repede; practic anuntul acum a aparut. Ma bag, ma bag!

User avatar
imba
King Meeple
King Meeple
Posts: 836
Joined: 18 Jul 2010, 04:15
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Ticket to Ride - Romania - 100% custom

Post: # 11670Post imba
14 Feb 2011, 23:27

Unii sunt mai conectati ca curentu. :-)

User avatar
suf
King Meeple
King Meeple
Posts: 2708
Joined: 30 Jul 2010, 17:16
Location: Timisoara

Re: Ticket to Ride - Romania - 100% custom

Post: # 11702Post suf
15 Feb 2011, 07:10

Pai na, acum nu mai pot sa bag harta la download :(

tenny

Re: Ticket to Ride - Romania - 100% custom

Post: # 11710Post tenny
15 Feb 2011, 11:09

daca castigi ne faci cadou cate o editie cu romania :roll:

Rautz

Re: Ticket to Ride - Romania - 100% custom

Post: # 11790Post Rautz
16 Feb 2011, 03:57

Asa ma distreaza chestia asta, o aud mereu, la jocuri/concursuri unde e posibila castigarea unei sume mai maricele de bani, cel mai des la loto:
'daca o sa castigi, imi iei si mie x/faci cinste tuturor' etc, de multe ori daca suma e imensa, ca la loto, se pluseaza cu 'imi iei si mie o masina' sau ceva similar de absurd

Eu zic sa lasam omul sa castige, si daca vrea el sa faca cinste cui vrea bine, daca nu, nu, ori de-i castiga acolo ori de la serviciu sunt tot banii lui, ce conteaza de unde provin?
In plus noi nici macar nu-i suntem prieteni, suntem doar niste indivizi oarecare pe un forum, de unde si pana unde sa-i zicem noi ce sa faca el cu banii pe care nici macar nu i-a castigat inca :lol:

Am auzit chestia asta de o groaza de ori si n-am stiut niciodata ce sa raspund la asemenea propunere absurda
Daca zici 'nu' o sa zica 'uite al dracu nici macar 10.000$ virtuali n-ar imparti', si atunci zici 'da', dar minti, pentru ca n-ai da niciodata bani aiurea unui strain oarecare, ai atatea alte moduri sa dai bani in moduri mult mai bune

Eu stiu ca e mai mult o expresie retorica, dar cel putin din punctul meu de vedere e o expresie care deranjaza

User avatar
suf
King Meeple
King Meeple
Posts: 2708
Joined: 30 Jul 2010, 17:16
Location: Timisoara

Re: Ticket to Ride - Romania - 100% custom

Post: # 11809Post suf
16 Feb 2011, 08:26

@Bahaus: No comment :D

Nu pentru premiu particip, desi un premiu entuziasmeaza si face evenimentul sa para mai serios. Pana la urma majoritatea participantilor la un concurs pierd :lol: . Cand am castigat la concursuri am fost atat de bucuros ca am castigat (rasplata pt munca depusa) si asa mandru eram, iar despre premiu nu venea niciodata vorba.

tenny

Re: Ticket to Ride - Romania - 100% custom

Post: # 11823Post tenny
16 Feb 2011, 09:55

Imi cer scuze suf daca te-a deranjat post-ul meu, nu aia era ideea, am scris mai mult ca o gluma pentru ca eu iti cerusem sa uploadezi undeva ceea ce ai facut. Chiar mi s-a parut foarte tare, eu nejucand vreodata jocul.

Este evident ca am scris ce am scris mai mult doar asa, nu ne cunoastem, nu ai vreo obligatie si nu ma asteptam sa fiu luat in serios, nu voiam sa nasc controverse doar de dragul de a ne contra.
Last edited by tenny on 16 Feb 2011, 10:12, edited 2 times in total.

User avatar
suf
King Meeple
King Meeple
Posts: 2708
Joined: 30 Jul 2010, 17:16
Location: Timisoara

Re: Ticket to Ride - Romania - 100% custom

Post: # 11824Post suf
16 Feb 2011, 10:10

tenny wrote:Imi cer scuze suf daca te-a deranjat post-ul meu, nu aia era ideea, am scris mai mult ca o gluma pentru ca eu iti cerusem sa uploadezi undeva ceea ce ai facut. Chiar mi s-a parut foarte tare, eu nejucand vreodata jocul.

Este evident ca am scris ce am scris mai mult doar asa, nu ne cunoastem, nu ai vreo obligatie si nu ma asteptam sa fiu luat in serios, nu voiam sa nasc controverse doar de dragul de a ne contra.
Stai linistit, am inteles intentia.

Post Reply

Return to “Cercul fanilor creativi”