Here I Stand

Forum rules
Va rugam sa postati in aceasta sectiune doar articole tip jurnale de sesiune (session reports) ale jocurilor jucate de voi, ce bineinteles pot fi comentate in cadrul topic-urilor respective de toti utilizatorii forumului.

Pentru discutiile generale necentrate pe session reports va invitam in forumul Discutii generale.
Post Reply
User avatar
Keyser
King Meeple
King Meeple
Posts: 1111
Joined: 12 May 2011, 00:20

Here I Stand

Post: # 26216Post Keyser
06 May 2012, 14:30

Sesiune de Here I Stand jucata de 1 Mai cu : m4r1us, cristina, Bahaus, Anca si Monica. Veti vedea ce s-a petrecut in 10 ore de joc :D

#nambos

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. - Verbal Kint

Rautz

Re: Here I Stand

Post: # 26217Post Rautz
06 May 2012, 15:32

Pare cam plictisitor jocul in imaginile astea dar va promit ca e mai interesant(si mai lung) real-life :D

Si dupa sesiunea asta monstru, ghici ce a propus Anca sa joace ieri cu mine? Paths of Glory! 8-)

User avatar
Chuckila
King Meeple
King Meeple
Posts: 5084
Joined: 31 Jan 2010, 02:30
Location: Cluj Napoca

Re: Here I Stand

Post: # 26218Post Chuckila
06 May 2012, 16:05

Foarte tare! Cat pot sa va invidiez pentru sesiunile astea monstru :)

HiS e un joc superb, am fost foarte aproape de cateva ori sa cedez tentatiei sa il achizitionez. Am renuntat de fiecare data. Realizez ca nu as avea cum sa il joc - poate in cativa ani. Eu unul nu imi pierd speranta.

Sau daca aveti mila de mine la o intalnire nationala :)

cristina

Re: Here I Stand

Post: # 26220Post cristina
06 May 2012, 16:58

@chuckila: Deschid lista pentru un HIS la intalnirea nationala (sa speram ca se va intampla cat mai curand :mrgreen: ):
1.Marius
2.Cristina
3.Keyser (te-am trecut deja, deci nu exista cale de intoarcere)
4.Chuckila
5.???
6.???
Cine mai doreste, sa se inscrie repede. Locurile sunt limitate! :D

User avatar
Keyser
King Meeple
King Meeple
Posts: 1111
Joined: 12 May 2011, 00:20

Re: Here I Stand

Post: # 26225Post Keyser
06 May 2012, 20:42

Bahaus wrote:Pare cam plictisitor jocul in imaginile astea dar va promit ca e mai interesant(si mai lung) real-life :D

Si dupa sesiunea asta monstru, ghici ce a propus Anca sa joace ieri cu mine? Paths of Glory! 8-)

hahah si ati terminat prima tura?
#nambos

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. - Verbal Kint

Rautz

Re: Here I Stand

Post: # 26226Post Rautz
06 May 2012, 21:44

Keyser wrote:
Bahaus wrote:Pare cam plictisitor jocul in imaginile astea dar va promit ca e mai interesant(si mai lung) real-life :D

Si dupa sesiunea asta monstru, ghici ce a propus Anca sa joace ieri cu mine? Paths of Glory! 8-)

hahah si ati terminat prima tura?
Am terminat tot jocul :)
Din pacate, la fel ca la HiS sau Eclipse ataca prea des fara sa-si asigure spatele, iar in cazul PoG daca iti pierzi liniile de comunicatie e groaznic, pierzi toate trupele.

Post Reply

Return to “Sesiuni de joc”