Xmas Catan

Forum rules
Va rugam sa postati in aceasta sectiune doar articole tip jurnale de sesiune (session reports) ale jocurilor jucate de voi, ce bineinteles pot fi comentate in cadrul topic-urilor respective de toti utilizatorii forumului.

Pentru discutiile generale necentrate pe session reports va invitam in forumul Discutii generale.
Post Reply
Dang

Xmas Catan

Post: # 123Post Dang
06 Jan 2010, 17:32

Atasez cateva poze cu o sesiune de Catan in 6, jucat de Craciun, cu ai nostri parinti. In 2 zile, cam 7 jocuri.

Au fost jocuri foarte ciudate, ai batrani sunt foarte pacifisti, hotul nu bloca niciodata pe nimeni (se plimba intre cele 2 deserturi), schimburile se faceau mult prea usor, aproape ca nu exista conflict. Eu, impreuna cu "jumatatea mai buna a vietii mele", am incercat in zadar sa fim mai combativi. In cele din urma am renuntat amandoi si am ajuns si eu (care sunt foarte agresiv de obicei) sa mut hotul pe desert dupa ce am dat un 7. :shock:

Mi-am scos parleala in schimb de revelion (tot catan, tot in 6, cu prieteni de data asta), unde am blocat in stanga si-n dreapta :) . De acolo insa n-am poze.

Enjoy

Post Reply

Return to “Sesiuni de joc”