Extensie howtoplay.ro (Chrome & Firefox)

tipuri de jocuri, recomandari, aranjarea soldateilor in cutii, filme in care apar boardgames sau ORICE altceva va trece prin cap si e legat de boardgaming
liviu
Teen Meeple
Teen Meeple
Custom Rank: howtoplay.ro

Re: Extensie howtoplay.ro (Chrome & Firefox)

10 May 2021, 02:44

Mic update la extensia de Google Chrome (si la site), pentru eroii de pe patreon. Dupa activarea extensiei cu ajutorul codului din dashboard-ul utilizatorului vor aparea in extensie si produsele gasite pe ozone.ro. Acelasi lucru se intampla si pe site daca esti erou logat.

Mai multe detalii in ultima postare de pe patreon: https://www.patreon.com/posts/51065050
Colectia meaDiscord Board Games RomaniaExtensie howtoplay.ro

In timpul liber ma ocup de howtoplay si tot ce inseamna el.

Teddy
King Meeple
King Meeple

10 May 2021, 13:08

Aveam o problema ieri la extensie. Imi ramanea fereastra mica de preturi blocata si nu puteam sa o inchid de nici un fel. Azi nu sunt la laptop sa verific.
Idei?!

liviu
Teen Meeple
Teen Meeple
Custom Rank: howtoplay.ro

10 May 2021, 13:17

Teddy wrote:
10 May 2021, 13:08
Aveam o problema ieri la extensie. Imi ramanea fereastra mica de preturi blocata si nu puteam sa o inchid de nici un fel. Azi nu sunt la laptop sa verific.
Idei?!
Imi poti da (in privat sau nu) mai multe detalii? Pe ce site s-a intamplat, eventual si o pagina aproximativa? Update-ul a fost facut la informatiile care se trimit, nu la extensie propriu-zis :D. O sa fac si eu o serie de teste in seara asta
Colectia meaDiscord Board Games RomaniaExtensie howtoplay.ro

In timpul liber ma ocup de howtoplay si tot ce inseamna el.

Teddy
King Meeple
King Meeple

10 May 2021, 14:48

Atat pe bgg cat si pe bga aparea fereastra mica how to play si nu o puteam minimiza/inchide. O sa incerc si azi daca ajung la laptop si revin daca mai apare aceasta problema.

Post Reply

Return to “Discutii generale”