Ce implementari (mai) doriti pe howtoplay?

tipuri de jocuri, recomandari, aranjarea soldateilor in cutii, filme in care apar boardgames sau ORICE altceva va trece prin cap si e legat de boardgaming
Post Reply
User avatar
liviu
Teen Meeple
Teen Meeple
Posts: 46
Joined: 03 Aug 2020, 18:13
Custom Rank: howtoplay.ro
Contact:

Ce implementari (mai) doriti pe howtoplay?

Post: # 119879Post liviu
16 Feb 2021, 12:49

Hello!

Dupa cum unii stiti deja, ma ocup de ceva vreme de howtoplay. A fost construit pe baza feedback-ului, si vreau sa continuam traditia. 8-)

Nu toti stiu ca pe langa partea de video-uri si agregator de produse, mai are ca si features urmatoarele:
  • alerte de pret
  • alerte de stoc
  • notificari (in cont - nu email sau sms - se primesc alertele aici)
  • pagina noutati
  • pagina restocks
  • pagina de oferte (campanii active/simple lichidari de stoc - pagina de Black Friday adaptata)
  • anunturi de vanzare (Urmeaza o implementare care pune anunturile primele, in agregatorul de produse, nu in tab separat ca acum, ca nu prea se observa)
Am in plan mai multe dezvoltari, dar aici nu am intrebat niciodata: Ce ati mai dori implementat? Ce vi s-ar parea util si ati folosi? Sau ce ati schimba? Ce feature (nu) vi se pare util?

In functie de feedback-ul primit din partea userilor de pe toate canalele (discord, facebook, forum, s.a.m.d.) voi face o prioritizare a dezvoltarilor. In functie de timpul disponibil voi lucra la ele.
Colectia meaExtensie howtoplay.roSe vinde

In timpul liber ma ocup de howtoplay si tot ce inseamna el.

Post Reply

Return to “Discutii generale”