Zilele jocurilor 2021

tipuri de jocuri, recomandari, aranjarea soldateilor in cutii, filme in care apar boardgames sau ORICE altceva va trece prin cap si e legat de boardgaming
Post Reply
DeeDee
King Meeple
King Meeple
Posts: 484
Joined: 07 Dec 2014, 20:51
Location: Cluj-Napoca

Zilele jocurilor 2021

Post: # 126760Post DeeDee
23 Nov 2021, 16:12

Inspirata de topicul cu Muzicando, cei care ati fost la zilele boardgames de la Targu Mures. ce ne puteti psune noua, celor statatori acasa?

Ce va placut, ce nu v-a placut? Ce a fost interesant, ce "a meritat drumul"? Ce oferte minunate ati vazut? Cat de aglomerat a fost, ce ati gasit interesant pe langa - vreun restaurant fain?

User avatar
liviu
Teen Meeple
Teen Meeple
Posts: 46
Joined: 03 Aug 2020, 18:13
Custom Rank: howtoplay.ro
Contact:

Re: Zilele jocurilor 2021

Post: # 126761Post liviu
23 Nov 2021, 16:34

A fost prima data cand am fost la un eveniment de genul, deci nu am termen de comparatie.

A fost o experienta placuta. Am intalnit oameni faini, am jucat multe jocuri noi pentru mine si am ras cu lacrimi in fiecare seara. Am jucat pana la 4-6 dimineata. Nici ca puteam sa imi doresc mai mult de la un eveniment de genul.

Locatia mi s-a parut faina, nu a fost aglomerat datorita restrictiilor, dar pentru mine a fost perfect. Probabil unii oameni si-ar fi dorit sa fie prezente mai multe persoane.

Nu mi-a placut cafeaua :)). 3 cafele, 3 locatii diferite, niciuna pe gustul meu. Nu sunt mare bautor de cafea, dar trebuia sa ma plang de ceva.

De oferte nu stiu ce sa spun, nu m-am uitat la preturi. Am spus ca o sa cumpar cateva lucruri inainte sa plec, dar am intarziat plecarea cu cateva ore si am plecat in graba.

Per total la mine a meritat, astept urmatoarea editie.
Colectia meaExtensie howtoplay.roSe vinde

In timpul liber ma ocup de howtoplay si tot ce inseamna el.

costyynnel
Wizard Meeple
Wizard Meeple
Posts: 232
Joined: 22 Mar 2019, 15:08

Re: Zilele jocurilor 2021

Post: # 126776Post costyynnel
24 Nov 2021, 00:03

Si pentru mine a fost tot prima experienta! Din Bucuresti venit, a meritat fiecare KM condus. Locatia suuper faina, te simteai ca intr-un loc SPECIAL, nu doar o simpla conventie de jocuri. Oamenii la fel cum a spus si Liviu, toata lumea super faina, am ras efectiv cu lacrimi si ne am jucat o gramada de chestii noi (pentru mine cel putin)!! Organizarea a fost super si cu siguranta as repeta experienta oricand

Post Reply

Return to “Discutii generale”