Intilnire Cluj 17.03.2010

Forum rules
Nimic nu e mai frumos decat o dupa-amiaza din weekend in compania unor prieteni de gasca si a unor jocuri tari. Hai sa ne intalnim, sa ne cunoastem si sa ne distram. Chiar daca nu sunteti din Bucuresti, poate forumul nostru va ajuta sa va cunoasteti cu alti pasionati din orasul vostru sau din imprejurimi si sa va intalniti la un joc. Intalnirile sunt deschise oricui dar ar fi bine sa confirmati prezenta in topic-urile deschise in acest scop, pentru a putea face in mod corect rezervarile, etc.
Post Reply
fixpix

Intilnire Cluj 17.03.2010

Post: # 1714Post fixpix
16 Mar 2010, 22:35

Anunt pentru clujeni si altii de prin zona.

Miine, ca in orice zi obisnuita de miercuri, ne intilnim la Carturesti in Iulius Mall. Eu voi fi acolo incepind cu 5-5:30 si as juca Dungeon Lords daca e cineva interesat. In rest fiecare poate sa-si aduca jocuri cu el, mai exista si pe acolo cite ceva dar nimic extraordinar (un Carcassonne, un Catan, ceva abstracte). De obicei sint vreo 2-3 jucatori cu experienta in domeniu care isi rotesc pe acolo colectia personala si vreo 10-15 amatori.

Veniti. Vedeti. Invingeti.

fixpix

Re: Intilnire Cluj 17.03.2010

Post: # 1857Post fixpix
22 Mar 2010, 20:34

N-am apucat sa jucam Dungeon Lords ca ne-am prins cu Red November si Saboteur, pe care intre noi fie vorba am inceput sa le urasc. Dar data viitoare...

24 martie, Carturesti. Mai are chef cineva din Cluj sa participe? Si daca da, hai sa ne organizam ca altfel iar ajung sa joc prostii. Am vazut intr-un colt Tobago data trecuta si cred ca era Victor acolo. Daca mai veniti si ma asteptati un pic si pe mine mi-ar placea sa-l joc. Altfel eu imi aduc cu mine Tempus si Roll through the Ages, n-am mai jucat de mult timp un joc (de) civilizat.

haretel

Re: Intilnire Cluj 17.03.2010

Post: # 1866Post haretel
22 Mar 2010, 23:19

Saboteur am jucat si eu sambata, da' dupa niste Dominioane si Mr Jack-uri;
era singura solutie in 10 oameni :) ....
...in afara de Mafia, desigur, pe care am dat-o cateva ore iar

Post Reply

Return to “Intalniri si evenimente”