A Game of Thrones Card Game Second Edition

Forum rules
Nimic nu e mai frumos decat o dupa-amiaza din weekend in compania unor prieteni de gasca si a unor jocuri tari. Hai sa ne intalnim, sa ne cunoastem si sa ne distram. Chiar daca nu sunteti din Bucuresti, poate forumul nostru va ajuta sa va cunoasteti cu alti pasionati din orasul vostru sau din imprejurimi si sa va intalniti la un joc. Intalnirile sunt deschise oricui dar ar fi bine sa confirmati prezenta in topic-urile deschise in acest scop, pentru a putea face in mod corect rezervarile, etc.
Post Reply
andrei_kai
Chief Meeple
Chief Meeple
Posts: 95
Joined: 20 Aug 2012, 12:51
Location: Bucuresti

A Game of Thrones Card Game Second Edition

Post: # 76460Post andrei_kai
16 Jan 2017, 15:05

Salut,

Suntem un mic grup (3 persoane) de amatori si ne intalnim in fiecare miercuri la 18:30 in Epic Bar, Bucuresti. Daca doriti sa participati va asteptam cu drag.

Valar morghulis!

User avatar
suf
King Meeple
King Meeple
Posts: 2708
Joined: 30 Jul 2010, 17:16
Location: Timisoara

Re: A Game of Thrones Card Game Second Edition

Post: # 76461Post suf
16 Jan 2017, 15:12

andrei_kai wrote:Valar morghulis!
There is My Claim I Haven't Claimed!

Alcamus

Re: A Game of Thrones Card Game Second Edition

Post: # 76468Post Alcamus
16 Jan 2017, 20:22

Sunt un jucator vechi de card-games, am inceput cu magic si am renuntat pentru ca nu mi permite bugetul, am jucat netrunner, wow ccg, star wars destiny si alte board gameuri cu deck building plus online card games. Pot sa spun ca game of thrones lcg este singurul card game in care merita sa investesti. Sistemul de lcg nu este scump, dau cam 60 de ron la o luna sau o luna jumate, ai aceleasi carti ca toti, deci skill ul conteaza cel mai mult si ai mult optiuni. Poti sa castigi in mai multe moduri fara insa sa simti ca elementul noroc a contribuit la infrangerea ta. Poate doar ce carti tragi....dar asta face sa fie fun un card game, nu?. Recomand ca sa incerce fiecare macar o data Game of Thrones LCG si sustin comunitatea.

Post Reply

Return to “Intalniri si evenimente”