10 ani de forum - Intalnire aniversara - 20-25 Feb 2020

Forum rules
Nimic nu e mai frumos decat o dupa-amiaza din weekend in compania unor prieteni de gasca si a unor jocuri tari. Hai sa ne intalnim, sa ne cunoastem si sa ne distram. Chiar daca nu sunteti din Bucuresti, poate forumul nostru va ajuta sa va cunoasteti cu alti pasionati din orasul vostru sau din imprejurimi si sa va intalniti la un joc. Intalnirile sunt deschise oricui dar ar fi bine sa confirmati prezenta in topic-urile deschise in acest scop, pentru a putea face in mod corect rezervarile, etc.
Post Reply
User avatar
Teddy
King Meeple
King Meeple
Posts: 1382
Joined: 09 Dec 2010, 02:30
Location: Bucuresti

Re: 10 ani de forum - Intalnire aniversara - 20-25 Feb 2020

Post: # 108143Post Teddy
04 Mar 2020, 09:48

Chuckila wrote:
04 Mar 2020, 08:47
Teddy wrote:
27 Feb 2020, 10:31
omucu wrote:
27 Feb 2020, 10:01
Al meu e :) nici n-am desfăcut bagajele de la Biertan încă, că am plecat mai departe. Dar tot nu e sigur că observam repede.
Acum trebuie sa vii in iunie în tabără să mi-l aduci :))
Vroiam sa stiu cui ii multumesc.
Atat!

... multumesc :)
Dai un Pipeline, primești un Point Salad cu Port Royal bonus. Rămâi și cu niște bani. Eu zic că a fost o afacere bună la final :mrgreen:
Nu mai zic ce am mai supt de la oameni din pahare fara sa fiu taxat :)
La Sovata poate imi scot si cazarea cumva :) :)

User avatar
26octombrie
King Meeple
King Meeple
Posts: 4162
Joined: 30 Aug 2012, 15:24
Custom Rank: Awesome Silly Bard

Re: 10 ani de forum - Intalnire aniversara - 20-25 Feb 2020

Post: # 108324Post 26octombrie
06 Mar 2020, 00:54

Ma bucur tare mult ca s-a facut intalnirea si ca v-ati simtit bine toti, chiar si cu neajunsurile mentionate; imi pare tare rau ca n-am putut sa ajungem si noi, dar e sezonul olimpiadelor si ata ete :-(
Dar cel mai mult ma macina ca scriu peste tot pe forum si in privat ca vreau si eu un tricou sau doua (macar unul) si nimeni nu ma baga in seama. Am scris si inainte de intalnire, si dupa... E chiar asa de greu sa-mi trimiteti si mie un fisier ca sa-l pot comanda la inkspired sau altundeva?! Initial am vrut sa cumpar doua de la cei care le-au facut pentru voi, insa neprimind raspuns mi s-a parut mai simplu asa. Ma simt tare prost ca ma milogesc asa, n-ar fi normal, nu bag nimanui mana in buzunar si nu vreau luna de pe cer, mi-as dori sa sarbatoresc si eu apartenenta la acest forum si sa ma mandresc, parca sunt pedepsita ca n-am venit...

User avatar
Chuckila
King Meeple
King Meeple
Posts: 5084
Joined: 31 Jan 2010, 02:30
Location: Cluj Napoca

Re: 10 ani de forum - Intalnire aniversara - 20-25 Feb 2020

Post: # 108328Post Chuckila
06 Mar 2020, 01:13

Mr. Ungureanu merge pe pile. N-ai fost la intalnire, nu primesti nici macar fisierul, daramite tricoul gata printat. :D

JK, sper sa iti poti face unul. Sunt cool.

User avatar
Haddeo
King Meeple
King Meeple
Posts: 2343
Joined: 28 Dec 2015, 18:59
Location: Bucuresti

Re: 10 ani de forum - Intalnire aniversara - 20-25 Feb 2020

Post: # 108329Post Haddeo
06 Mar 2020, 01:16

Mai așteaptă și tu puțin , încă 2-3 spălări, și scot vreo doua ,vintage, la suprapreț pe bursa
But what if they are creating the disaster within themselves?
Things are OK now but I never know when it's going to change.

User avatar
omucu
King Meeple
King Meeple
Posts: 891
Joined: 28 Dec 2010, 10:56
Custom Rank: Meeple-șef la boardgamers.ro
Location: Tg-Mures

Re: 10 ani de forum - Intalnire aniversara - 20-25 Feb 2020

Post: # 108352Post omucu
06 Mar 2020, 12:18

26octombrie wrote:
06 Mar 2020, 00:54
Ma bucur tare mult ca s-a facut intalnirea si ca v-ati simtit bine toti, chiar si cu neajunsurile mentionate; imi pare tare rau ca n-am putut sa ajungem si noi, dar e sezonul olimpiadelor si ata ete :-(
Dar cel mai mult ma macina ca scriu peste tot pe forum si in privat ca vreau si eu un tricou sau doua (macar unul) si nimeni nu ma baga in seama. Am scris si inainte de intalnire, si dupa... E chiar asa de greu sa-mi trimiteti si mie un fisier ca sa-l pot comanda la inkspired sau altundeva?! Initial am vrut sa cumpar doua de la cei care le-au facut pentru voi, insa neprimind raspuns mi s-a parut mai simplu asa. Ma simt tare prost ca ma milogesc asa, n-ar fi normal, nu bag nimanui mana in buzunar si nu vreau luna de pe cer, mi-as dori sa sarbatoresc si eu apartenenta la acest forum si sa ma mandresc, parca sunt pedepsita ca n-am venit...
Scuze, se pare ca sunt zapacit :) da-mi in privat adresa de mail si-ti trimit fisierul facut de Florin, seful graficii de tricouri, apucasem sa vorbesc chiar inainte de intalnire (dupa ce mi-ai scris) cu cei care au facut tricourile si ei nu tin sita dupa ce termina productia, deci n-am putut sa-ti mai fac si tie, daca faceam 2-3 bucati separat de gramada mare era la pret mult prea mare/bucata.

User avatar
26octombrie
King Meeple
King Meeple
Posts: 4162
Joined: 30 Aug 2012, 15:24
Custom Rank: Awesome Silly Bard

Re: 10 ani de forum - Intalnire aniversara - 20-25 Feb 2020

Post: # 108388Post 26octombrie
06 Mar 2020, 23:40

Multumesc mult! Acum nu-ti mai face griji, mi-a trimis un om frumos si talentat fisierul, asa ca acum m-am bucurat, m-am linistit si ma pregatesc sa dau comanda pentru fiica-mea si pentru mine. Daca mai vrea cineva, ca sa avem transport gratuit, let me know (dau comanda unde stiu ca au tricouri meseriase si cerneala misto, in bucuresti n-am feedback)
imi imaginez ca erai cu creierii pe moate cu toate pregatirile si drumul si jocurile :) All's well that ends well!

Post Reply

Return to “Intalniri si evenimente”