Critica constructiva

un fel de loc de dat cu capul, loc de vorbit verzi si uscate, batut campii, etc
nuk3r

Re: Critica constructiva

Post: # 17783Post nuk3r
20 Jul 2011, 10:51

Se aproba in totalitate. Poti lua bac-ul la limba romana cu analiza pe text.

Sigurros

Re: Critica constructiva

Post: # 17786Post Sigurros
20 Jul 2011, 11:10

nuk3r wrote:Se aproba in totalitate. Poti lua bac-ul la limba romana cu analiza pe text.
si tu ti-o cauti :)

si-a cerut scuze, mi se pare un gest frumos. hai sa fim toleranti; este lipsit de sens sa continuam sa ne atacam unii pe altii cu propozitii sarcastice si nu aduce nimic bun. sunt sigura ca a inteles mesajul.

avand in vedere ca a si raspuns (probabil asta asteptai - o reactie), cred ca cel mai bine ar fi sa inchizi acest topic.

adixor

Re: Critica constructiva

Post: # 17788Post adixor
20 Jul 2011, 11:32

Am gresit.

Din dorinta de a nu ridica iar comentarii ca "bagam pumnul in gura" am tot oscilat (vorbesc de noi, adminii) asupra a ceea ce trebuie sa facem in acest caz si rezultatul nu este unul bun sau corect. Sper sa reparam ce e de reparat in cele ce urmeaza.

1. Orice comparatie nuk3r - Bahaus este lipsita de sens si reprezinta o jignire pentru Bahaus.

2. Cu Bahaus am doar problema limbajului foarte agresiv si, zic eu, nepotrivit. Pe de alta parte contributia lui la forum nu este contestabila. Nuk3r este un utilizator care nu aduce absolut nici o valoare forumului, dimpotriva, are o extrem de mare probabilitate de flaming, atac personal si altele asemenea. Am tot sperat ca lucrurile se schimba, dar solutiile radicale se impun, comportamentul este mult peste orice limita admisa pe orice forum (sau poate doar pe forumul sau propriu este acceptabil). Este a doua banare pentru userul nuk3r si ultima pentru acest user (este permanenta). Bineinteles, va fi banat orice user cu acelasi comportament sau orice alt username care consideram ca este legat de nuk3r, pentru ca si-a creat mai multe conturi. Nu avem de gand sa mai permitem acest comportament, fara exceptie.

3. acest topic se inchide.

4. Ca si pana acum, participarea la viata forumului este un privilegiu, nu un drept. Un privilegiu pe care unii l-au calcat in picioare. Daca vrem un forum curat, trebuie sa actionam in consecinta. Avem oameni minunati aici si discutii foarte interesante, in Romania suntem un punct de reper, mic dar suntem, pentru boardgaming, si vrem sa ramanem asa.

adminii

Locked

Return to “Offtopic - discutii libere”