Sesiuni de weekend

Intalniri in Timisoara!
User avatar
DanielIndru
King Meeple
King Meeple
Posts: 7065
Joined: 20 Dec 2010, 09:32
Custom Rank: Going Cardboard
Location: Timisoara
Contact:

Re: Sesiuni de weekend

Post: # 14053Post DanielIndru
31 Mar 2011, 08:36

suf wrote:@djdano: Il are Mihai al nostru, dar la cat de repede le invata el cred ca va trebui sa citesti tu regulamentul :D
No problem, se rezolva cat ai zice "meeple". :)

User avatar
suf
King Meeple
King Meeple
Posts: 2708
Joined: 30 Jul 2010, 17:16
Location: Timisoara

Re: Sesiuni de weekend

Post: # 14054Post suf
31 Mar 2011, 10:01

@djdano: Atunci baga mare! Eu abia am invatat Civilization zilele astea. Of jocurile astea cu manual mare...

Ioan76

Re: Sesiuni de weekend

Post: # 14511Post Ioan76
14 Apr 2011, 13:31

djdano wrote: Nu exista un nucleu deocamdata format in Timisoara din cate stiu eu. Mi-as dori sa fie unul, am diverse lucruri in plan dar nu am avut timp suficient sa ma ocup de asta, adica sa merg si sa caut o locatie unde sa ne putem vedea saptamanal in cadru organizat.
Asta ar fi excelent - sa ne informezi de rezultate ! :)

Adevarul e ca daca nu stai la casa si sa ai o curte ( si vremea sa te ajute ) unde sa te intinzi ... e mai greu cu organizarea intr-o sufragerie.
Si din pacate localuri relativ linistite unde sa poata sta netulburati 10-12 oameni sau chiar mai multi ... mai greu de gasit se pare. :(

User avatar
DanielIndru
King Meeple
King Meeple
Posts: 7065
Joined: 20 Dec 2010, 09:32
Custom Rank: Going Cardboard
Location: Timisoara
Contact:

Re: Sesiuni de weekend

Post: # 14514Post DanielIndru
14 Apr 2011, 14:00

Din pacate nu am la indemana timpul necesar asa cum mi-as fi dorit si, ca sa fiu sincer, nu am nici motivatia de a merge sa caut un locsor public.
Am deja 3 grupuri in care ma joc (unul la serviciu, unul cu cativa prieteni apropiati si unul cu suf si prietenii sai) deci imi sunt destul de acoperite necesitatile. :)

Dar as vrea sa va incurajez si pe voi, ceilalti timisoreni sa incercati sa cautati.
Din punctul meu de vedere, Sevastia's Book e un loc fain. Au mese mari din cate tin minte si e liniste.
Daca s-ar putea face o qestie regulata o data pe saptamana - nu m-ar deranja foarte tare sa fie o consumatie minima impusa daca chiar trebuie - ar fi extraordinar.
Ioan76, poate ai timp sa treci pe la ei sa-i intrebi principial daca ar fi de acord sa gazduiasca niste gameri?

Post Reply

Return to “Timisoara”