[Closed] La vanzare - Last Night on Earth sigilat

Post Reply
User avatar
Chuckila
King Meeple
King Meeple
Posts: 5084
Joined: 31 Jan 2010, 02:30
Location: Cluj Napoca

[Closed] La vanzare - Last Night on Earth sigilat

Post: # 6957Post Chuckila
18 Aug 2010, 12:19

Salutare natiune,

Scos la manzat este copia sigilata de LNoE a unui coleg de birou. Nu este un gamer inrait cu zeci de titluri asa cum suntem noi (are doar Catan cu tzshpe extensii) si dupa mai mult de 1 luna dupa ce l-a achizitionat, si-a dat seama ca nu are cu cine sa-l joace.

Long story short: dupa prima zi de LNoE la birou, a fost atat de entuziasmat, incat si-a comandat si el o copie, in speranta ca il va putea juca pe acasa cu sotia/prietenii. Din pacate pentru el nu ratiunea a fost cea care a dictat achizitia ci probabil adrenalina de moment, nu de alta dar dupa atata vreme, jocul este inca la birou. Nedesfacut, nejucat si cu sanse mici sa vada masa altundeva decat la lucu (daca mi-ar fi zis ce vrea sa faca, probabil i-as fi pus frana, fiindca si eu am fost nu de mult in situatia lui, cu bebe de cateva luni acasa). Si pentru jocul cu colegii, avem copia mea, cea care este responsabila pentru achizitie :D

Asadar, LNoE nou-nout, la pretul la care l-a achizitionat: 179 RON.

Eu sunt doar mesagerul, imi pun reputatia la mijloc 1. ca este baiat serios si jocul este in starea in care zice el ca este si 2. ca va trimite jocul repede si ambalat bine, pentru a evita eventualele probleme care pot aparea la transport. Daca este cineva interesat, am sa ii ofer adresa de email/telefonul proprietarului, pentru a stabilii detalii, negocia, etc.

Din ce am inteles, este dispus si la schimb + diferenta de bani, insa il intereseaza doar Ticket to Ride (originalul, editia USA).

Over and out!
Last edited by Chuckila on 20 Aug 2010, 20:04, edited 1 time in total.

criss

Re: La vanzare - Last Night on Earth sigilat

Post: # 7021Post criss
20 Aug 2010, 19:37

Jocul a ajuns la mine si TTR: Nordic Countries la colegul lui Lucian. :D

Se poate inchide topicul.

User avatar
Chuckila
King Meeple
King Meeple
Posts: 5084
Joined: 31 Jan 2010, 02:30
Location: Cluj Napoca

Re: [Closed] La vanzare - Last Night on Earth sigilat

Post: # 7022Post Chuckila
20 Aug 2010, 20:13

Distractie faina, sper sa va placa.

Intr-un fel ma bucur ca si-a gasit colegul un TtR, ma simteam putin anapoda ca isi luase LNoE si nu avea cu cine sa il joace.

Post Reply

Return to “Vanzari”