Jocuri de vanzare

Post Reply
User avatar
suf
King Meeple
King Meeple
Posts: 2708
Joined: 30 Jul 2010, 17:16
Location: Timisoara

Jocuri de vanzare

Post: # 91779Post suf
20 Oct 2018, 19:30

Image

Mai am cateva jocuri de vanzare. Pretul NU e negociabil. Transport cu posta in Romania inclus sau 20 lei prin curier pentru zonele acoperite, plata in avans in cont. Schimburi nu ma prea intereseaza (doar unele jocuri aparute in 2017-2018).Spor la joaca!


Arkham Horror: The Card Game x2 - 330 lei (stare foarte buna, a avut sleeves pe toata durata utilizarii (il dau fara sleeves), 2x core set, engleza, producator FFG, dependenta mare)

Doomtown: Reloaded + expansiune New Town, New Rules - 90 lei (stare ca nou, deschis dar nejucat, engleza, producator AEG, dependenta mare)

Founding Fathers - 60 lei (stare buna, cutia puternic avariata si prinsa cu banda, cartile au ceva sleeves dar cred ca au fost folosite inainte de sleeves, fara insert, engleza, producator Jolly Roger Games, dependenta mare)

Go - 35 lei (stare acceptabila, lipsesc 19 piese negre si 3 albe, nu ar trebui sa fie o problema, jocul este foarte vechi, tabla de lemn, germana, regulamentul in engleza se gaseste pe BGG, fara text necesar)

Guildhall Fantasy: Fellowship - 50 lei (stare ca nou, jucat de 1-2 ori, a avut sleeves pe toata durata utilizarii (il dau fara sleeves), engleza, producator AEG, fara text necesar)

King of Tokyo: Power Up! - 35 lei (stare foarte buna, include sleeves, engleza, producator IELLO, dependenta moderata)

Letters from Whitechapel - 110 lei (stare buna, cutia uzata si lovita la colturi, compontentele in stare foarte buna, engleza, producator FFG, fara text necesar)

Lord of the Rings: The Confrontation - 70 lei (stare foarte buna, include sleeves, cutia putin frecata si fundul cutiei lovit pe o latura la transport, NU e varianta cu piese mari, engleza, producator FFG, dependenta moderata)

Merchants of the Middle Ages - 55 lei (stare foarte buna, jucat de 1-2 ori, foarte putina uzura la cutie, engleza, producator Z-man, dependenta moderata)

Puzzle Strike (Third Edition) - 100 lei (stare foarte buna, engleza, producator Sirlin Games, dependenta mare)

Romolo o Remo? - 80 lei (stare foarte buna, jucat de 1-2 ori, cutia prezinta usoara uzura la colturi si pe margini de la depozitare, engleza, producator Giochix.it, fara text necesar)

Space Alert - 60 lei (stare ca nou, include sleeves, deschis dar nejucat, engleza, producator Rio Grande Games, dependenta moderata)

Star Wars: Destiny – 2x Rey Starter Set + 2x Kylo Ren Starter Set - 220 lei (stare foarte buna, a avut sleeves pe toata durata utilizarii (il dau fara sleeves), set 2x Rey + 2x Kylo, engleza, producator FFG, dependenta moderata)

Star Wars: The Card Game - pack - 390 lei (stare foarte buna, include sleeves, 2x core set, include mai multe expansiuni deschise dar nejucate, majoritatea fara cutie: 2x A Dark Time, 2x Assault on Echo Base, 2x Edge of Darkness, 2x The Desolation of Hoth, 2x The Search for Skywalker, 1x The Battle of Hoth, engleza, producator FFG, dependenta mare)

Tides of Time (English first edition) - 20 lei (stare ca nou, jucat de 1-2 ori, include sleeves, semnat de autor, engleza, producator Portal, dependenta scazuta)

Tragedy Looper - 60 lei (stare foarte buna, include sleeves, cutia are o mica lovitura, plansele pentru jucatori au fost laminate, nu are insert, engleza, producator Z-Man, dependenta moderata)

Vegas Showdown - 70 lei (stare foarte buna, jucat de 1-2 ori, a avut sleeves pe toata durata utilizarii (il dau fara sleeves), cutia e putin lovita la colturi de la transport, engleza, producator Avalon Hill (second edition), dependenta moderata)

Mai am colectie mare AGOT LCG 2nd edition. Nu stiu ce contin dar pot verifica daca este interes.

pe.andras@gmail.com
Teen Meeple
Teen Meeple
Posts: 73
Joined: 28 Jul 2017, 17:26

Re: Jocuri de vanzare

Post: # 91836Post pe.andras@gmail.com
23 Oct 2018, 08:53

Salut

Vreau eu Space Alert si King of Tokyo:Power UP! Mersi.

User avatar
AlexKalle
Wizard Meeple
Wizard Meeple
Posts: 217
Joined: 01 Dec 2017, 17:01
Location: Bucharest

Re: Jocuri de vanzare

Post: # 93043Post AlexKalle
27 Nov 2018, 11:54

Salut! Vreau să cumpăr Guildhall Fantasy și Tragedy Looper. Îți las PM

User avatar
suf
King Meeple
King Meeple
Posts: 2708
Joined: 30 Jul 2010, 17:16
Location: Timisoara

Re: Jocuri de vanzare

Post: # 93068Post suf
28 Nov 2018, 03:00

Multumesc pentru interes. Mare parte din jocuri s-au dat deja. Am sa fac un post nou cu ce a mai ramas.

Post Reply

Return to “Vanzari”