Munchkin, marti, in Lente?

Sectiune destinata discutiilor premergatoare organizarii intalnirlor de boardgames. Aici puteti anunta ce doriti sa jucati, unde si cand si daca sunteti mai multi doritori anuntati in Intalniri ce ati pus la cale.
Post Reply
User avatar
26octombrie
King Meeple
King Meeple
Posts: 4163
Joined: 30 Aug 2012, 15:24
Custom Rank: Awesome Silly Bard

Munchkin, marti, in Lente?

Post: # 28811Post 26octombrie
10 Sep 2012, 13:26

Buna ziua frumos :-) Sunt Luana si e primul meu post. Am descoperit si eu lumea asta (maaare!) a jocurilor si evident ca sunt deja indragostita de cateva. De o saptamana stau cu noul meu Munchkin (multumesc, Methos) si n-am cu cine-l juca... :-(
Maine vin si eu, cu trac, in Lente, in speranta ca voi gasi binevoitori care sa ma initieze. Aduc si jocul. Cine doreste, cine pofteste?!...

User avatar
Chuckila
King Meeple
King Meeple
Posts: 5084
Joined: 31 Jan 2010, 02:30
Location: Cluj Napoca

Re: Munchkin, marti, in Lente?

Post: # 28813Post Chuckila
10 Sep 2012, 14:18

Bine ai venit pe forum, Luana.

Eu as avea o sugestie. Ia cu tine jocul in Lente si daca nu gasesti doritori, sigur vei avea multe alte jocuri pe care le vei putea incerca :) Si nu are sens sa ai trac la intalnirile de board games. Sunt niste evenimente extrem de placute, cu atmosfera relaxata si relaxanta si oameni foarte faini.

Distractie faina!

User avatar
VickdaReaper
Super Moderator
Super Moderator
Posts: 3320
Joined: 16 Feb 2010, 18:00
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Munchkin, marti, in Lente?

Post: # 28814Post VickdaReaper
10 Sep 2012, 14:23

Bun venit pe forum, Luana!

Chuckila are dreptate cand spune ca cel mai bun pas pe care poti sa-l faci este sa vii fara frica la una dintre intalnirile de board games. O sa intalnesti o sumedenie de oameni pasionati de aceste jocuri care fie iti vor impartasi dragostea pentru jocurile favorite, fie te vor face sa te indragostesti de noi jocuri.

Asa ca te asteptam la intalnirea de maine seara din Lente la o partida de...

Las timpul sa dezvaluie jocul/jocurile care ar trebui sa inlocuiasca cele trei puncte de suspensie. ;)
Pentru board games sunt fidel cum era Castro pentru Cuba...

Colectie

User avatar
26octombrie
King Meeple
King Meeple
Posts: 4163
Joined: 30 Aug 2012, 15:24
Custom Rank: Awesome Silly Bard

Re: Munchkin, marti, in Lente?

Post: # 28816Post 26octombrie
10 Sep 2012, 14:56

dupa asa o primire frumoasa mi-a mai trecut :-) Va multumesc mult si abia astept! pe maine!

User avatar
MandrulDuce
King Meeple
King Meeple
Posts: 1138
Joined: 26 May 2010, 23:01
Custom Rank: Dungeon Master

Re: Munchkin, marti, in Lente?

Post: # 28833Post MandrulDuce
11 Sep 2012, 08:35

Tracul trece dupa primul drink. Bun venit pe forum.

Never play cat and mouse games if you're a mouse.
Life, like all games, becomes fun when one realizes it's just a game!

User avatar
26octombrie
King Meeple
King Meeple
Posts: 4163
Joined: 30 Aug 2012, 15:24
Custom Rank: Awesome Silly Bard

Re: Munchkin, marti, in Lente?

Post: # 90250Post 26octombrie
09 Jun 2018, 08:28

26octombrie wrote:Buna ziua frumos :-) Sunt Luana si e primul meu post. Am descoperit si eu lumea asta (maaare!) a jocurilor si evident ca sunt deja indragostita de cateva. De o saptamana stau cu noul meu Munchkin (multumesc, Methos) si n-am cu cine-l juca... :-(
Maine vin si eu, cu trac, in Lente, in speranta ca voi gasi binevoitori care sa ma initieze. Aduc si jocul. Cine doreste, cine pofteste?!...
My first post :D

User avatar
adrim
King Meeple
King Meeple
Posts: 883
Joined: 04 Jan 2011, 13:33
Custom Rank: euro-epic
Location: Bucuresti

Re: Munchkin, marti, in Lente?

Post: # 90255Post adrim
09 Jun 2018, 10:21

Ha ha, cred ca-mi amintesc si partida :)

User avatar
26octombrie
King Meeple
King Meeple
Posts: 4163
Joined: 30 Aug 2012, 15:24
Custom Rank: Awesome Silly Bard

Re: Munchkin, marti, in Lente?

Post: # 90256Post 26octombrie
09 Jun 2018, 10:30

Da Da! Si am descoperit Ricochet Robots, jocul Andrei. Si stiu ca m-am jucat si cu voi :tu:
si-acum simt mirosul ala de casa veche si racoare si fum de tigara din Lente Armeneasca.
Adevarul e ca nici fara Mihai si cele mai misto intalniri de joaca din lume n-am fi fost aici! Mihai, tare mult iti multumesc si tie, mi-ai colorat zilele de marti tare frumos :D !

Post Reply

Return to “Discutii preliminare intalniri”