Rum and bones second tide

Ati descoperit un proiect interesant pe Kickstarter? Deschideti un topic si poate gasiti si alti useri interesati de joc.
User avatar
demontear
King Meeple
King Meeple
Posts: 774
Joined: 19 Jan 2015, 21:37
Location: Bucuresti

Re: Rum and bones second tide

Post: # 71213Post demontear
05 Jul 2016, 18:11

Cred ca am spus destul de clar ca nu cei 3$, cu care iti plateam tie transportul pentru cele 2 extensii pe care le luai pe ascuns, erau problema ci faptul ca nu ai fost corect de la inceput.
Cred ca am trecut demult de momentul ala in care eu am incredere in tine si iti trimit 129$ si apoi astept cuminte un an si dupa poate imi primesc jocul.
Oricum apreciez faptul ca erai dispus sa scoti 14$ din buzunar pentru binele meu, nu pentru ca daca iti trimiteai jocul in germania pana l-ai fi avut in romania ar fi trecut cateva luni, iar daca esti inca dispus sa ma ajuti cu cei 14$ iti pot da contul bancar sa mi-i virezi.
Ma bucur nespus ca dai dovada de intelegere si esti dispus sa ma ierti pentru ca nu m-am lasat pacalit. Pot spune ca mi s-a ridicat o piatra de pe inima.
Alt lucru care ma bucura este faptul ca ne-am dat seama amandoi ca tu erai cel pacalit si am reusit sa impiedicam aceasta fapta marsava ce era pe cale sa se petreaca, posibil sa fi dat marea teapa de 3$ a vietii tale.

Lasand gluma la o parte, NU multumesc, ma descurc singur cu pledgeul meu.
As vrea sa incheiem aceasta discutie. Mi-am facut o idee despre ce fel de persoana esti.
Numai bine!

Post Reply

Return to “Kickstarter”