[Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best User

Prima editie a premiilor utilizatorilor ForumBoardGames.ro. Am decernat castigatorii la urmatoarele categorii: Best User, Best Post, Best Reviewer, News Reporter si Photography Master.
Post Reply
User avatar
Chuckila
King Meeple
King Meeple
Posts: 5084
Joined: 31 Jan 2010, 02:30
Location: Cluj Napoca

[Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best User

Post: # 18775Post Chuckila
15 Aug 2011, 22:44

Asa cum am anuntat in topicul Premiile utilizatorilor ForumBoardGames.ro - editia 1, incepand de astazi va invitam sa nominalizati userul care vi se pare cel mai indreptatit pentru a castiga titlul de:

Best User


Fiecare utilizator are dreptul la o singura nominalizare, se poate nominaliza de mai multe ori aceeasi persoana.

Perioada de nominalizari se incheie in data de 22 August. Dupa care vom trece la faza de vot.

Spor la recomandari :)

User avatar
DanielIndru
King Meeple
King Meeple
Posts: 7070
Joined: 20 Dec 2010, 09:32
Custom Rank: Going Cardboard
Location: Timisoara
Contact:

Re: [Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best User

Post: # 18787Post DanielIndru
16 Aug 2011, 10:55

Il nominalizez pe suf pentru listele si statisticile intocmite, sesiunile sale de manufacutura in lemn, impresiile impartasite despre jocuri, enormele liste de noi cuceriri (si pentru cele cateva sesiuni de joc pe care le-am avut impreuna, sper sa se adune mult mai multe).

Cheers!

User avatar
imba
King Meeple
King Meeple
Posts: 836
Joined: 18 Jul 2010, 04:15
Location: Bucuresti
Contact:

Re: [Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best User

Post: # 18814Post imba
16 Aug 2011, 23:37

Eu il nominalizez pe djdano care s-a chinuit si raschinuit ba cu stiri, ba cu reviewuri si cu poze, ba cu sfaturi.

Obisnuitu

Re: [Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best User

Post: # 18815Post Obisnuitu
16 Aug 2011, 23:40

Salut

Djdano eu tot pe tine te nominalizez pentru kilometrii de articole, pareri, reviuri.

numai bine

jakkal

Re: [Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best User

Post: # 18839Post jakkal
17 Aug 2011, 23:05

DJDANO are o nominalizare si de la mine, pentru toata activitatea de pe acest forum.

User avatar
mihai
Special Meeple
Special Meeple
Posts: 1808
Joined: 11 May 2010, 18:28
Location: Bucuresti
Contact:

Re: [Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best User

Post: # 18849Post mihai
18 Aug 2011, 12:42

daca nu fac nominalizari, se considera ca de fapt nominalizez pe cineva care deja e nominalizat?conteaza cate nominalizari are cineva?

User avatar
suf
King Meeple
King Meeple
Posts: 2708
Joined: 30 Jul 2010, 17:16
Location: Timisoara

Re: [Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best User

Post: # 18851Post suf
18 Aug 2011, 13:18

Aceeasi intrebare, avand in vedere ca nu sunt multe nominalizari si de cele mai multe ori nominalizarea mea s-a facut deja.

acidutzu

Re: [Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best User

Post: # 18857Post acidutzu
18 Aug 2011, 14:13

Il nominalizez pe tot pe djdano. Oscar pentru intreaga activitate forumistica (patentez si cer drepturi de autor :) ).
Dar si pentru micile concursuri care ma scot din amorteala :D .

User avatar
DanielIndru
King Meeple
King Meeple
Posts: 7070
Joined: 20 Dec 2010, 09:32
Custom Rank: Going Cardboard
Location: Timisoara
Contact:

Re: [Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best User

Post: # 18888Post DanielIndru
19 Aug 2011, 13:07

mihai wrote:daca nu fac nominalizari, se considera ca de fapt nominalizez pe cineva care deja e nominalizat?conteaza cate nominalizari are cineva?
suf wrote:Aceeasi intrebare, avand in vedere ca nu sunt multe nominalizari si de cele mai multe ori nominalizarea mea s-a facut deja.
Chuckila e in concediu zilele astea, asa ca imi permit sa citez/interpretez eu spusele lui:
Chuckila wrote: Fiecare utilizator are dreptul la o singura nominalizare, se poate nominaliza de mai multe ori aceeasi persoana.
Numarul de nominalizari nu conteaza ca la topul cu jocuri, practic fiecare post/user nominalizat o singura data va trece in faza de votare.
Puteti sa nominalizati un user/post daca a fost deja nominalizat, dar nu afecteaza nu nimic votul - doar ofera un "moral boost" deosebit recipientului. :)

Nu uitati ca exista 5 categorii de premii si foarte multi oameni talentati pe forum, asa ca puneti mana si sapati dupa posturi/poze/reviews din 2011 si nominalizati-va preferatii:

criss

Re: [Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best User

Post: # 18921Post criss
20 Aug 2011, 14:38

adixor, cu multumirile mele pentru efortul depus in toti acesti ani.

User avatar
Chuckila
King Meeple
King Meeple
Posts: 5084
Joined: 31 Jan 2010, 02:30
Location: Cluj Napoca

Re: [Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best User

Post: # 18922Post Chuckila
20 Aug 2011, 14:58

criss wrote:adixor, cu multumirile mele pentru efortul depus in toti acesti ani.
S-a mentionat in thread-ul initial ca adminii nu sunt eligibili pentru nominalizare. Daca doresti, criss, poti face o alta nominalizare. Multumim!

Q: Care sunt utilizatorii care se califica pentru acest concurs?
A: Sunt eligibili absolut toti utilizatorii forumului, care au cel putin un post in perioada 1 Ianuarie 2011 - 15 August 2011, exceptand cei trei utilizatori care fac parte momentan din board-ul ForumBoardGames.ro: Adixor si eu ca Administratori, respectiv VickdaReaper ca si Moderator.

djdano wrote:
mihai wrote:daca nu fac nominalizari, se considera ca de fapt nominalizez pe cineva care deja e nominalizat?conteaza cate nominalizari are cineva?
suf wrote:Aceeasi intrebare, avand in vedere ca nu sunt multe nominalizari si de cele mai multe ori nominalizarea mea s-a facut deja.
Puteti sa nominalizati un user/post daca a fost deja nominalizat, dar nu afecteaza nu nimic votul ...
Corect, un user/post poate fi nominalizat de mai multe ori, insa la faza de votare acest lucru nu va face nici o diferenta.

Eu unul chiar v-as recomanda sa ii nominalizati pe cei care ii considerati meritorii (sau pe cei care considerati ca ar merita sa ajunga in faza finala de votare), fiindca ii veti face sa se simta apreciati. Si poate acest lucru ii va ambitiona ca pe viitor sa ne delecteze cu mai multe posturi de calitate, poze reusite sau review-uri savuroase.

User avatar
Chuckila
King Meeple
King Meeple
Posts: 5084
Joined: 31 Jan 2010, 02:30
Location: Cluj Napoca

Re: [Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best User

Post: # 18957Post Chuckila
22 Aug 2011, 19:47

Din nou, un loc unde as fi putut face destule nominalizari fara sa clipesc si/sau sa ma gandesc prea mult.

Pentru tot ce a facut in ultima vreme, incepand de la implicarea in proiectul Renii FBG, la proaspata lui serie de review-uri si pana la constantele update-uri de pe "piata ameritrashurilor", consider ca si imba merita un loc in faza votingului final.

User avatar
suf
King Meeple
King Meeple
Posts: 2708
Joined: 30 Jul 2010, 17:16
Location: Timisoara

Re: [Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best User

Post: # 18966Post suf
23 Aug 2011, 00:00

Nominalizez pe imba pentru initiativa si efort.

Post Reply

Return to “Premiile utilizatorilor FBG.ro editia 1”