Noutati si nu numai la LexHobbyStore




User avatar
fl0po
King Meeple
King Meeple
Posts: 1649
Joined: 09 Jun 2012, 09:56
Custom Rank: iOS Netrunner
Location: Bucuresti

Re: Noutati si nu numai la LexHobbyStore

Post: # 42282Post fl0po
14 Aug 2013, 14:43

Saptamana viitoare astept un colet de la LEX. Daca mai vrea cineva ceva de la ei astept PM.
Discountul este de 7% fata de preturile de pe site - nu se aplica la produsele care deja au un discount activ.
Transportul e din partea casei indiferent de valoarea comenzii - eu traversez orasul zilnic Otopeni - Baba Novac Parc Cuza.
HACK OR GET WHACKED!



LexHobbyStore

Re: Noutati si nu numai la LexHobbyStore

Post: # 44607Post LexHobbyStore
04 Oct 2013, 13:50

Lex Games aduce in premiera, doua extensii pentru doua jocuri de succes, in limba romana lansate in acelasi timp ca si versiunile originale.

Cauta jocurile la magazinul preferat, la preturi ca la Essen (sau mai mici).

User avatar
fl0po
King Meeple
King Meeple
Posts: 1649
Joined: 09 Jun 2012, 09:56
Custom Rank: iOS Netrunner
Location: Bucuresti

Re: Noutati si nu numai la LexHobbyStore

Post: # 45612Post fl0po
25 Oct 2013, 00:33

regele de halloween e pe stoc la LEX! cine mai doreste ceva sa imi dea un mesaj pana Luni cand pachetul va pleca spre Bucuresti!
cu toate astea, daca sunt suficienti doritori grabiti care vor semnala asta ... cred ca putem sa avem jocurile kiar Sambata! Trick or Treat!!! din cate am inteles extensia asta este one time print!
HACK OR GET WHACKED!

User avatar
fl0po
King Meeple
King Meeple
Posts: 1649
Joined: 09 Jun 2012, 09:56
Custom Rank: iOS Netrunner
Location: Bucuresti

Re: Noutati si nu numai la LexHobbyStore

Post: # 46037Post fl0po
05 Nov 2013, 23:03

maine pleaca spre Bucuresti un colet de la Lex. daca vreti ceva dati un PM. Transport gratis!
HACK OR GET WHACKED!

User avatar
dmx85
King Meeple
King Meeple
Posts: 995
Joined: 25 Jan 2012, 03:09
Contact:

Re: Noutati si nu numai la LexHobbyStore

Post: # 46566Post dmx85
18 Nov 2013, 13:49

cand apare extensia de la Tzolk'in in limba romana? Am avut ocazia sa o iau pe cea in engleza, dar am preferat sa mai astept ca sa o iau pe cea in romana din "patriotism", pretul fiind acelasi. Sper ca nu mai dureaza mult...

User avatar
Corwin
King Meeple
King Meeple
Posts: 2115
Joined: 23 Nov 2012, 15:04
Custom Rank: Terraformer
Location: Cluj-Napoca

Re: Noutati si nu numai la LexHobbyStore

Post: # 46592Post Corwin
18 Nov 2013, 17:29

Ziceau aici ca trebuie sa apara spre sfarsitul lunii: http://forumboardgames.ro/viewtopic.php?f=10&t=3951
BGG: Colectie | Jucate | Vreau sa incerc | Wishlist
Joc online pe Yucata și Board Game Arena.

LexHobbyStore

Re: Noutati si nu numai la LexHobbyStore

Post: # 46793Post LexHobbyStore
22 Nov 2013, 08:14

Ultima perioada s-a dovedit a fi ultima foarte aglomerata si din aceasta cauza nu am mai postat noutatile care au fost aduse la Lex Hobby Store. Asta nu inseamna ca nu au mai venit noutati.

Nu uitati ca cele mai noi jocuri apar saptamanal la Lex Hobby Store iar pentru a le vedea trebuie sa intrati pe http://www.lexshop.ro (produsele noi sunt afisate pe prima pagina, iar in dreapta jos sub ultimele produse puteti selecta paginile - stim mai e de lucrat la interfata :D ) sau sa fiti abonati la newsletter el fiind trimis in mod regulat.

Nu uita sa intri pe lexshop.ro pe data de 29 noiembrie (noi ne-am pregatit si inca ne pregatim pentru data oficiala de Black Friday) pentru a prinde promotii la toate produsele de pe site. Reducerile vor fi intre 10% si 50%.

Cu aceasta, inchidem acest thread de noutati (care a fost unul destul de luuuung).


Locked

Return to “Promotii, stiri si noutati parteneri”