Episodul 14 VIDEO - Wizards of the Wild

Forum rules
Va rugam sa postati in aceasta sectiune doar articole tip review sau articole cu impresiile voastre despre un anumit joc (articole ce pot fi apoi bineinteles discutate in cadrul topicurilor respective).

Pentru discutiile generale necentrate pe ideea de "review" va invitam in forumul Discutii generale.
Post Reply

User avatar
Zmiq86
Chief Meeple
Chief Meeple
Posts: 165
Joined: 28 Aug 2016, 01:36
Location: Sofia, Bulgaria

Re: Episodul 14 VIDEO - Wizards of the Wild

Post: # 89178Post Zmiq86
02 May 2018, 20:41

Mi-a placut foarte mult reviu-ul și jocul :) Chiar și am îvnățat un cuvânt nou în româna - craniu :D

Sunt de acord cu tine - jocul se pare mai bun decăt King of Tokyo dar trebuie să-l joc să confirmez asta.

User avatar
rabesandratana
King Meeple
King Meeple
Posts: 1300
Joined: 29 Jun 2017, 13:05
Location: Bucuresti

Re: Episodul 14 VIDEO - Wizards of the Wild

Post: # 89215Post rabesandratana
03 May 2018, 19:29

Zmiq86 wrote:Mi-a placut foarte mult reviu-ul și jocul :) Chiar și am îvnățat un cuvânt nou în româna - craniu :D

Sunt de acord cu tine - jocul se pare mai bun decăt King of Tokyo dar trebuie să-l joc să confirmez asta.
Multumesc! Ma bucur ca reusesc sa ma fac inteles si ca video-urile mele reusesc sa ajute macar cateva persoane sa descopere jocuri de care nu stiau si sa se decida in urma sesiunii de joc, daca li se potriveste si lor si merita sa il cumpere.

User avatar
VZQ
King Meeple
King Meeple
Posts: 467
Joined: 07 Oct 2017, 22:20

Re: Episodul 14 VIDEO - Wizards of the Wild

Post: # 89220Post VZQ
03 May 2018, 21:00

rabesandratana wrote: Multumesc! Ma bucur ca reusesc sa ma fac inteles si ca video-urile mele reusesc sa ajute macar cateva persoane sa descopere jocuri de care nu stiau si sa se decida in urma sesiunii de joc, daca li se potriveste si lor si merita sa il cumpere.
Jocum simpatic, prezentarea buna, dar... de unde luam? :shock:

User avatar
rabesandratana
King Meeple
King Meeple
Posts: 1300
Joined: 29 Jun 2017, 13:05
Location: Bucuresti

Re: Episodul 14 VIDEO - Wizards of the Wild

Post: # 89225Post rabesandratana
04 May 2018, 09:06

Mersi. Posibil ca in acest moment sa fie out of print. Dar daca cineva chiar vrea sa "dea o tura" cu jocul asta, pot oferi varianta print and play. O sa caut timp sa scanez cartile de joc si plansele si le pun la dispozitie. Iar cu zarurile e simplu. Eu cel putin am mai facut asa. Iconitele de pe ele, scoase pe hartie autocolant si lipite pe un set de zaruri normale.

User avatar
VZQ
King Meeple
King Meeple
Posts: 467
Joined: 07 Oct 2017, 22:20

Re: Episodul 14 VIDEO - Wizards of the Wild

Post: # 89261Post VZQ
05 May 2018, 03:43

I see. Well, jocul pare simpatic. Nu stiu insa daca merita toata bataia de cap pe care o implica PnP-ul...

Post Reply

Return to “Review-uri si impresii”